Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok (kizárólag lányok! )....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (kizárólag lányok! ). Volt már veletek olyan, hogy nem tetszett egy pasi, de szánalomból vagy bármi más okból ellentettek vele randira majd beleszeretettek és öszejötettek?

Figyelt kérdés
2017. nov. 18. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én soha nem mentem el olyannal aki nem tetszett
2017. nov. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem szanalombol, de volt, hogy probalkoztam olyannal, aki nem igazan tetszett. hatalmas hiba volt, mert csak megbantottam ezzel. ha elsore nem fog meg valaki, kesobb se fog.. szoval azota nem csinalok ilyet
2017. nov. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, nem szánalombol találkoztam vele hanem azért mert megbeszéltük hogy barátok leszünk. Aztán lett belőle egy 1 éves kapcsolat:)
2017. nov. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Velem is volt ilyen. Nem tetszett, de tudtam, hogy nagyon nagyon jó ember, és nagyon szeret engem és mérges voltam magamra, hogy nem tudok túl lépni azon, hogy nem a legszebb az arca. Ezért adtam esélyt, többet is, mert nagyon jól éreztem magam vele, csak nem éreztem a szikrát. Ekkor megbeszéltük, hogy barátok leszünk. Aztán egy koncert után hirtelen megcsókolt, és akkor megváltozott minden. Ennek már 4 hónapja, azóta együtt vagyunk, és eszméletlenül örülök, hogy adtam neki több esélyt, nem léptem túl külsőségek miatt. Csodálatos!:)
2017. nov. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!