Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakított velem, de még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem, de még mindig szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A volt barátnőmmel 2017 nyári szünet előtti 2. héten szakított velem, azzal az indokkal, hogy már nem azt látja bennem, amit régen. Sokáig győzködtem, hogy ha kell megváltozok vagy bármi, csak ne csinálja ezt velem. Még mindig teljesen depressziós vagyok, és zárkózott. A mai napig előfordul, hogy álomba sírom magam. Több mint egy évig voltunk együtt, és az az év nagyon gyorsan eltelt. Már megint lelassult az idő. Holyan mintha egy nap kettőböl állna. Bár egy éve nem is láttam.. Hiányzik nagyon. Csak az a baj, hogy ő Ausztriában él, jobb megélhetés véget. Eret nem vágtam, és nem tettem magamban kárt. A külső fájdalmak nem tudják elnyomi a belsőt. Valaki tudna tanácsokat adni? Nagyon hálás lennék.

#hiány #Egy éve nem láttam
2017. nov. 18. 14:35
 1/2 CFB ***** válasza:

Sosem változunk meg valaki más kedvéért. Mert aki azt akarja, az azt jelenti, hogy ő nem téged szeret, nem azt, aki vagy. Idővel elmúlik. A kérdés az, mennyi idő alatt.

Akkor.. 2016 nyara előtt szakított veled? Vagy hogy nem láttad már 1 éve?

2017. nov. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt az egészet úgy kell elképzelni, hogy ugye mint említettem, Ausztriában él. És 2016 őszi szünet végén láttam utoljára.
2017. nov. 19. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!