Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakitott velem a barátnőm de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitott velem a barátnőm de én még mindig szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azzal az indokkal szakitott, hogy nem illünk össze. Szerintem nincs olyan hogy nem illesz össze valakivel, mivel valamilyen szinten lehet alkalmaszkodni a másikhoz. Nem tudom, hogy èrez-e mèg valamit irántam, de èn mèg mindig nagyon szeretem. De ha ő tèlleg szeretett akkor nem szakitott volna.Vagy nem? Hogy deritsem ki hogy èrez-e mèg irántam valamit? Vagy mit tegyek?
2016. máj. 9. 21:00
 1/6 anonim válasza:

Miért írta az első le a Mama nevű verset?

Amúgy a kérdésre a válasz: Hagyjad szerintem nem szeretett és nem akarta, hogy még szomorúbb legyél.

2016. máj. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem birom elengedni, mivel mèg szeretem. :\
2016. máj. 9. 21:20
 3/6 anonim ***** válasza:
ez van,ezt a tudatot nekem is el kellett fogadnom pedig nagyon szerettem és azt gondoltam mi vagyunk az álom pár de nem így lett....
2016. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"...nem illünk össze."

Lefordítva: "Annyira más vagy, mint amilyet szeretnék, ezért nem kellesz!"

Jobb, ha most történik a szakítás, mint később, nem lovalod bele magad az ELKÉPZELT szépbe, jóba.

Persze, ez kívülállónak nem fájdalmas...

2016. máj. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes eddigi válasz.. Ès örülök hogy vannak olyan emberek is akik tèlleg segiteni probálnak ès nem csak azt irját hogy ilyen az èlet ès hogy ez van, megszívtad. 😃
2016. máj. 9. 21:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd az egészet,ne gondolkodj ezen. Tovább kell lépned,lehet nem tűnik könnyűnek,de menni fog🙄
2016. máj. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!