Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Más is hiányolt már vmit az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is hiányolt már vmit az életéből de nem tudta pontosan mi az?

Figyelt kérdés
Mostanában mindig vegyes érzelmeim vannak és szerintem egy lány hiányzik de érdekes, mert ezt nem tudom pontosan megmondani, hogy mi csak mindig vannak negatív érzelmeim is. Igazából csak jó volt ezt kiírni 18f

2017. nov. 18. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Ha arra gondolsz hogy egy lány hiányzik az életedből akkor valószínűleg az lesz a megoldás.
2017. nov. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elhiheted, h nem egy lány hiányzik. :/ Sokkal inkább a boldogság.


Elég komplikált az üresség érzés, de nem biztos, h megoldódik egy lánytól :/

2017. nov. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
amíg te se tudod, hogy mit akarsz, addig hagyd ki a dologból a lányokat, mert csak kihasználnád őket
2017. nov. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2,egész pontosan boldogság egy lánnyal amire gondolunk :D

nyár elején nekem úgy tűnt hogy végre megkapom,de ha tudtam volna hogy mik jönnek utána,inkább tökön szúrom magam(szokásos szívösszetörős sztori).

szóval kérdező,próbálkozz de ne szeress bele túl könnyen senkibe,amíg nem ismered ki eléggé,mert csúnya vége lehet.

2017. nov. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!