Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak én vagyok az egyetlen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

139 kérdése:

Csak én vagyok az egyetlen akinek kimarad az életéből ez a szerelmesdi?

Figyelt kérdés

Elvileg félnek tőlem a fiúk de erre nemtudok mit mondani... nincs mitől.

Bár látom, rajtam kívűl sokaknak nincs senki a láthatáron a gimnáziumban, de azért ez egy kicsit elszomorító :( Miért nem tetszik senki?? Nyilván vannak helyes fiúk de egyik sem fogott meg, így belegondolva bármelyik elhívhatna bárhova, valószínűleg nem-et mondanék mert én nem érzek semelyikőjük iránt se semmit. Olyan unalmas így az egész. (mielőtt bárki nagy okosan leírja, hogy "hűdenagy problémáid vannak" stbstb szeretném megjegyezni, hogy nem ez az életem problémája, egyszerűen csak szerettem volna megosztani valakivel az ilyen irányú érzéseimet hátha van kedve valakinek szintén megosztani erről a gondolatait)

Hát köszi ha válaszolsz :) 17L


2016. febr. 2. 20:53
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
17? Nagyon fiatal vagy. Majd elér a szerelem, váratlanul. Mint a Shakespeare drámákban a villám csap le a gyanútlan emberekre, úgy éri a szerelem az embereket.
2016. febr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond :) Sors kérdése, hogy mi van előre eltervezve. :) De várj, és reménykedj benne hogy majd jönni fog. :)
2016. febr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

nalam is ez a helyet, pacsi.

17/F

2016. febr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért nem bánnám, ha valami életszerűt is tanulnék abban a ronda téglaépületben ami még egy kicsit fel is dobná a napjaimat :/

2016. febr. 2. 21:20
 5/34 anonim ***** válasza:
12%
Nekem andyka keeel😭💔❤💙💕❤💙❤❤💕❤💕❤❤❤❤❤
2016. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Már megint itt vagy? :D Andyka kell neked mi? :D Akkor szerezd meg. :D
2016. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Mi a sz.r ez az andykas dolog?? Xdd :"D
2016. febr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
na látod, a szerelem úgy elveszi az ember eszét, mint az 5-ös andikázóét. Hát kell ez neked?? :D
2016. febr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilván vannak helyes fiúk de egyik sem fogott meg, így belegondolva bármelyik elhívhatna bárhova, valószínűleg nem-et mondanék mert én nem érzek semelyikőjük iránt se semmit."


A szerelem nem olyan, mint az amerikai romantikus filmekben, hogy ránézek valakire, egyből beleszeretsz, és életed végéig együtt lesztek. Ezért úgy gondolom, hogy nem kellene elutasítanod valakit, ha elhív valahova, csak mert nem vagy szerelmes belé. Ez később is kialakulhat, ha jobban megismered.

Persze, csinálhatod azt is, hogy egyből nemet mondasz annak, akibe nem vagy szerelmes, de akkor ne csodálkozz, ha "nem talál rád a szerelem".


Amúgy 16/F vagyok, és nekem se volt még kapcsolatom.

2016. febr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
amikor tizenegy-két éves lányok a baratjukkal kezenfogva sétálnak, mindig elgondolkozom, hogy most akkor velem van a baj?
2016. febr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!