Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csak játszott? Miértnem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak játszott? Miértnem az elején tett ki az életéböl?

Figyelt kérdés
25 Éves leszbikus csaj vagyok.2 éve bele szerettem 1 heteronöbe 1 évig egyűtt voltunk aztán észre vettem hogy pasija lett de ö tagadta azt mondta sose hagyna el majd egy nap a pasi felhivott hogy szálljak le a csajrol mert feljelent a baratnöm nem akarta még aznap hivott hogy engem akar és a pasival ne törödjek a pasi 1honapra eltűnt az életéböl mi ujra boldogok voltunk!De a pasi meg jelent es a baratnöm szó nélkűl letiltott aztán eljött hozzám de nem voltam itthon . 3hete a csaj totál ellenem fordult elmondta ö nem b.....zi csak lelkileg kelletem,. megkért ne keresem többet.....csak egy valamit nem értek miért fordult ellenem miért nem akkor tett ki az életéből mikor meglett a pasija?

2017. szept. 27. 14:25
 1/6 anonim válasza:
5%
Mert rájött hogy ez egy beteg életforma. Nő mellé férfi való. Természetesen hagyományos módon barátnőd lehet, de szexuális életre kapcsolatra az ellenkező nem való. Gyógyulj meg te is.
2017. szept. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Eloszor is, biztos nem hetero, hanem biszex. Kulonben nem lett volna veled 1 evig.

Szerntem a pasi befolyasolta, lehet, meg is fenyegette. De te ismered a baratnod.

2017. szept. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
51%
" Leszbikás" DDD
2017. szept. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Mert egy paraszt a pasija és biztos nem dicsérte annyit, mint te.


Az ide kommentelő férfiakra pedig ne hallgass, nagy rajtuk a nyomás. Fáj nekik, hogy a sok gazdag öregemberrel, a külföldiekkel, a migránsokkal, az izmos+intelligens+magas+gazdag fiatalokkal mind meg kell küzdeniük a nőkért, nem akarnak még a leszbikusokkal is versengeni a punciért.


Sajnálom, hogy így alakult, gondolom nem vállalt nyilvánosan sem. Legközelebb ne kezdj biszex csajjal.

2017. szept. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
4%
Így van. " Ne kezdj csajjal". Neked egy férfi kell nagy F - el. Ha érted. Írj hol talizzunk. Megduglak.
2017. szept. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól mondod: csak játszott. A játék ilyen, ha végiggondolod te is csak játszani szoktál...
2017. szept. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!