Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdjek újra beszélni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek újra beszélni Facebookon?

Figyelt kérdés

Sziasztok kb.6 éve ismerek egy lanyt a suliból és nagyon tetszik nekem és szeretnek vele összejönni,csak régen félős voltam és nemmertem odamenni hozzá.Ahol lakom a melettem lévő városban lakik kb.10 km re.Csak régen nagyon elrontottam,mert az osztálytársaim mindig beszoltak neki,hogy én szeretem,meg ilyenek és ezzel ugye látta hogy félős vagyok és ìgy eljatszottam minden esélyemet nála.De mikor az udavon látott mindig engem nézett.Ha minden igaz kicsit énis bejöttem neki.Ezután volt egy kétéves kapcsolatom de vége lett,és ugy döntöttem hogy megpróbálok vele facebookon beszélni,de sajnos rájöttem, hogy pont az eggyik osztálytársammal fog összejönni.A végén össze is jöttek,de én meg közbe énis elkeztem vele beszélni facebookon.Nagyon kedves és beszédes volt de pár alkalommal beszeltem vele.Egyszer egy reggel pedig ottvolt a buszmegalloban és odamentem hozzá beszelgetni akkor is nagyon normalis volt és erdeklődő de ugye osztalytarsammal van együtt,de mikor elköszöntünk egymastol mindig azt mondta hogy majd ugyis fogunk még beszélni.Ezután levizsgaztam és elkerültem az ország masik végere dolgoozni Győrbe és azóta nemtudom,hogy mivan vele és megvan-e még a baratja.Már egy éve nemláttam sajnos ,mert elég ritkán járok haza meg facebookon sem tudom hogy kezdjek el vele újra beszélni.Én ugy érzem,hogy lehet ő benne megtaláltam az a lányt akiről mindig is álmodtam,de nemtudom hogyan kezdejek el ujra beszélni vele.Kérlek segítsetek nagyon jó lenne ha tudnátok pár jó dolgot mondani nagyon jólenne,és remélem egyszer sikerülne vele találkoznom és hatha összetudnék vele jönni.Én ugy érzem,hogy ő lesz az igazi.Bocsi ha kicsit hosszúra sikerült,de megprobaltam a lényeget összeszedni.


Én/23

Ő/21



2017. jún. 19. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá hogy régen beszéltetek és hogy hogy van biztos örülni fog neked. Csak bátorítani tudlak, ne félj legyél bátor és ha fontos neked ez a lány akkor ne hátrálj.Ha most rá írsz akkor látni fogja ő is, hogy jelent neked valamit. Szurkolok! :)
2017. jún. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy éve nem láttad,érdeklődj felőle,lássa hogy érdekled,ha meg nincs barátja,akkor akár egy randi is jöhet,onnantól már csak rajtatok múluk,mindenképp ne légy félénk,mint régebben,sok sikert!
2017. jún. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztatásokat :)De ha nemnagyon reagál,meg nemír ugy vissza,akkor szerintetek hanyagoljam? :/
2017. jún. 25. 12:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha látja amit írtál és nem válaszol akkor lehet, de azért várj még, ne várd, hogy azonnal "rá harapjon". De a leírtakból szerintem válaszolni fog, viszont ha mégsem akkor legalább már tudod és megpróbáltad :)
2017. jún. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ó iagzából egy nagyon felkapott lány a Facebookon,és szerintem nagyon sokan próbálnak vele beszélgetni,de szerintem nemigáz válaszol akik nem szimpatikusak neki.De velem személyesen nagyon normális volt.Eggyik rokomnak a multkor is születésnapja volt és kiirtam,hogy boldog születésnapot neki,és ö is írt alá,hogy isen éltesse,ezért nemértem,hogy akk csak szimpatikusnak tart engem is,Vagy mégsem?
2017. jún. 26. 10:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Esetleg ha tudnál vele személyesen beszélni az jobb volna.
2017. jún. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nemtudok,mert távol vagyok az otthonomtól és alig tudok hazajárni.
2017. jún. 27. 11:27
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon wzépen köszönöm az eddigi válaszokat és hálas vagyok,hogy ennyien próbáltok segíteni,ezert jár a plusz mindenkinek. :)
2017. jún. 28. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!