Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ma az egyik étterembe megtetsz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma az egyik étterembe megtetszett egy fiú és nem tudom hogyan deríthetném ki a nevét, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Megtetszett egy fiú és már hosszú ideje óta nem éreztem ilyet.Lányként nyílván nem szólítottam le és amúgy is mindig dolga volt így nem zavartam, de annyira megbántam hogy nem kérdeztem meg a nevét.

Az az étterem közel van hozzánk viszont több év is eltelik mire elmegyünk étterembe és fogalmam sincs hol találhatom meg vagy deríthetem ki a nevét.


2017. nov. 19. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy lehetsz rakás szerencsétlen? Ennyi idő? Akkor lekéstél de csúnyán.
2017. nov. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van egy ötletem ami lehet beválik lehet nem. Emlékszel az arcára? Akkor fb-n ellehet kezdeni nézni az ismerőseid ismerőseit. Ha mazlid van az első 200-300-ban megtalálod. Sok szerencsét
2017. nov. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Almasret ***** válasza:
Fogadj magánnyomozót!
2017. nov. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán a sors össze hoz titeket. Persze sors nincs, de hajrá!
2017. nov. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!