Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem bíznak bennem szerintem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bíznak bennem szerintem a szülei?

Figyelt kérdés

Van egy 3 hónapos kapcsolatom egy lánnyal.

Eléggé messze lakunk egymástól, ezért nekem aludnom kell valahol ahhoz, hogy találkozzunk. 1x engedték meg a szülei hogy ott aludjak, utána mondogatták neki hogy megbánták hogy megengedték, és le utcalányozták a lányt (hozzátenném, semmi nem történt, külön aludtunk).

A szülei azon a véleményen vannak, hogy 1 fiú/lány = 1 élet. Ami azt jelenti, hogy az első legyen neki örökké.

Nos, én vagyok neki a harmadik pasi, és ezt nem nézik jó szemmel sem az apja, sem az anyja.

Találkozni kéthetente engedi, de akkor is úgy, hogy szobát kell kivennem.

Mikor kérdeztem tőle, hogy jöhetek-e még, azt mondta mind a kettő, hogy persze, bármikor. Amikor ott voltam, jó pofiztak végig, röhögcséltünk egész este a szüleivel, elvoltunk mint a befőtt. Ezután akárhányszor kérdezem nem kapok rá választ, csak a lányuktól, hogy megint le utcalányozták hogy idehozná a pasit, és elhordják mindennek.

A lányt nagyon szeretem, és ragaszkodunk egymáshoz.

Mit tudnék kezdeni azzal, hogy ne legyen ilyen távolságtartó az anyja és apja? Hogyan érhetném el, hogy legalább találkozni engedjenek a lányával hétvégente, ne csak 2 hetente?

Nem szeretnénk külön útra menni, szeretnénk együtt maradni.

Viszont a lány nem szeretné ha írnék az anyjának/apjának, mert szerinte az csak rontana a helyzeten. Minden egyes nap sír, hogy hogyan viselkednek vele a szülei.

Mikor ott voltam, volt egy olyan beszólása (anyósom a barátnőmnek) hogy ott helybe beleépítettem volna a falba.

Én 24 éves vagyok, ő 18.

Bármit írok neki Facebookon nem válaszol, csak megnézi.

Küldtem neki üzenetet, bemutatkoztam neki rendesen magamról, arra se kaptam egyetlen választ sem.

Minden héten kérdezem tőle, hogy találkozhatok-e a lányával, de erre sem kapok választ.

Mindig kitér a válasz elöl.

Hogyan tudnánk ezt a problémát megoldani úgy, hogy a mi kapcsolatunk megmaradjon?


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.



2017. nov. 22. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:

mivan te áramerősség nevezetű máris férjül adtak, hogy anyósodként becézed?


én basznék rá maagasról, cinkes család ez nagyon jó ílod, de attól még nem kell szeremnek véget vetni, dúljon az érzelem, a cigányok építsd falba ne anyósot

2017. nov. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Reménykedtem benne hogy esetleg értelmiség fog hozzászólni, de túl naív vagyok.
2017. nov. 22. 16:57
 3/7 anonim ***** válasza:
mink itt nem vagyunk elég értelmiség mister mi?
2017. nov. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
orosz gyrek vagy, azért vagy naív is
2017. nov. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

utcán betámadnálak percek alatt, lányom közlébe kerülnél, nem nevelnél belőle utcalányot

előbb szakítanám körmödet le

2017. nov. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fogalmam nincs. Nagyon maradi egy család. Nincs olyan szerencséje az embernek,hogy egyből megkapja élete párját. Vagyis van,de nagyon ritka. Viszont a jó hír az,hogy a lány nagykorú,így hamarosan megy egyetemre,ahol akár együtt is lakhattok albérletben,vagy ha nem is,de biztosan többször találkozhattok,hisz nem lesznek ott a szülei.
2017. dec. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Attól, hogy valaki eléri a bizonyos felnőttkort, nem biztos hogy megy egyetemre, az emberek 90%-a nem megy egyetemre, hanem megáll az érettséginél/szakmánál, és dolgoznak. Ő sem fog. Tehát majd másképp kell megoldani.

2017. dec. 10. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!