Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszhetek neki? Vagy ez csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki? Vagy ez csak semmiseg volt es en kepzelek bele tobbet? Megis mit csinaljak ezek utan ha ujra talalkozunk?

Figyelt kérdés

Korizni voltam a baratnommel es volt egy srac aki igy allandoan kerulgetett (elozott) gondolom jeghokizik (mert eleg jo iramot diktalt) es engem is sokat kerult es amikor igy kikerult par lanyt azok igy elkezdtek "ahw" ni gondolom tetszett nekik vagy vmi. Es ahogy lattam direkt mindig elottem vagott be. De ezt meg ugy nem vettem nagy dolognak aztan volt h hatrafordult amit csak akkor az egyszer tett az egesz 3 oras kori alatt es ugy es ram nezett a haverjaval es mintha rolunk beszeltek volna es tenyleg ram neztek szoval ez mar kezdett egy picit gyanus lenni. Aztan a legvegen az utolso kornel ugy vagott be elem h igy a szemembe nezett es az arcunk kb. surolta a masiket aztan utana neztem es mintha mosolygott volna.. Ez jelenthet vmit vagy csak en kepzelek bele tobbet? Lehetseges h tetszem neki? Mert en kisse belezugtam ott viszont nem szeretnek en kezdemenyezni.. hogy erhetnem el h ezt o tegye meg? (Az nem jo ha azt mondom h tanitson meg korcsolyazni mert azt en is eleg jol tudok esetleg mas otlet? ) ja es minden penteken talalkozni fogunk mert o mindig lennt van..

16L



2017. nov. 23. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Hát ha lesz alkalmad megint látni akkor nézd sokat , esetleg mosolyogj is rá.

Aztán mondjuk kicsit megkéred a barátnőd hogy maradhass egyedül egy kicsit és állj ki a palánk mellé , a koripálya szélére , de úgy hogy a srác is lássa.

És csak nézelődj. Ezzel lehetőséget kínálsz neki hogy odamenjen hozzád úgy hogy egyedül vagy így még azzal sem lehet baja hogy a barátnőd miatt nem merne odamenni hozzád.

2017. nov. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hosszúhajú ***** válasza:
100%
remek dolgokat ír az 1-es, mindenképpen fogadd meg a tanácsát!!!!! - azzal egészíteném, ki, hogy természetesen tedd ezt, mintha magától jönne, ne görcsölve álldogáljál, vagy magadba vonulva, ha szusszansz egy kicsit . Nyitottan
2017. nov. 24. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!