Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érez valamit irántam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez valamit irántam?

Figyelt kérdés

Az osztalytarsam (15/Fiú) nagyon tetszik nekem. Egyszer a legjobb barátom tanácsára elmondtam hogy mit érzek iránta. Elmondta hogy most nem tetszik neki senki, viszont nagyon bír engem.

Egy héttel késöbb síkerült elfelejtenem. Persze a baratnőimmel beszélgetünk fiúkrol, mert hát minden lány beszél fiúkról. Ő rám írt hogy mikor azt mondta hogy nem tetszik neki senki, nagyon rosszul érezte magát mert egy kicsitt érzet valamit irántam de nem mondta,és hogy most már úgyis késő mert egy másik fiúról beszéltem.

Pár héttel később egy pár haveral moziba mentünk. Ő feltétlenül melletem akart ülni. A moziba egyfolytába pakolgata a lábamat az ő lábára. Mikor levetem vissza rakta. Aztán meg megfogta a kezem, 1 órán át fogtuk egymás kezét.

Az iskolába mikor mellete ülök akkor simogatja a combom vagy a kezem. Egyfolytába a halyammal játszik. A ceruzájával a segemet nyomkodja, neki dől a válamnak. A füzetembe olyanokat írogat hogy a nevem+......, és megkérdezi hogy ki a jelölt? Ha én ilyet rajzoltam a füzetébe és egy nevet oda írtam kiradírozta, a saját nevemet nem mertem oda írni. Mikor én megkérdeztem hogy ki a jelölt megszorította a kezem.Fogja a kezemet, masziroza a lábamat mikor szembe ülök vele. Mikor haza buszuzunk mellém ül és megfogja a kezem. Rengeteget beszélgettünk, mindenféle dolgokról. Ha valaki piszkál (hülyeségből) ő megvéd. Iskolába mindig nekem jön és hozzám ér. Ma például az egyik lány osztálytársammal volt, és én persze féltékeny lettem. A barátnőm azt mondta ha én nem néztem akkor ő nézet engem.

A legjobb barátnőm szerint már félig eggyüt vagyunk. Ma a buszba szintén fogta a kezem és mikor száltam volna ki vissza huzzot mire majdnem bele estem az ölébe, erre azt mondta "illene elköszöni". Megfogta a kezem és egy kiscitt közelebb rántott magához, 10 másodpercig nézett és fogalmam se volt hogy mit akart.

Tetszek neki vagy csak játszik velem?



2017. nov. 23. 19:19
 1/4 anonim válasza:
Na vajon? Szerinted mégis miért csinálja? Nem hiszem h átverne, mert ez már kicsit sok lenne :) ugyhogy igen hajrá
2017. nov. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Túl egyértelmű! Hajrá!
2017. nov. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnődnek igaza van. :)
2017. nov. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. nov. 26. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!