Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Többet érez irántam mint egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet érez irántam mint egy haver?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és van egy fiú osztálytarsam akivel elég fura a kapcsolatom

Jóban vagyunk de csak mostanában volt, hogy lelkiztunk, komolyabban beszélgettünk.

Volt egy komolyabb, hosszú kapcsolata de közben mégis képes volt engem Fogdosni és szivecskeket kuldeni stbstb

A golyataborban hajnalban irt Facebookon, hogy depizik aztán elmondta, hogy szakítani szeretne a barátnőjével... másnap reggel láttam, hogy egyedül ül a parton és odamentem hozza megkérdeztem zavarhatom e aztán mondta nem zavarsz.. aztán beszélgettünk mindenféléről... kérdezte hogy miért nem mentem be a Balatonba, nincs mit szégyellnem... meg olyanokat mondott, hogy tuti lesz barátom csak az rajtam múlik meg stb stb...

mondta azt is, hogy a suliba uljek mellette majd

Vonaton is átadta a helyet

Meg ha elmegy mellettem mimdig megsimogatja a vállam

Kérdeztek tőle, hogy bír e engem arra azt válaszolta nemkicsit...

szulinapjan irtam neki azt írta imád engem...

sokszor volt hogy a suliba piszkalt...

.... csak barátilag szeret?

Bocsi hogy ilyen béna lett az egész de aki érti kérem válaszoljon mert nekem tetszik ez a fiú és szerintem tudja ezt vagy gondolhatja...

előre is köszönöm annak aki válaszol



2017. aug. 29. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, többet érez:)
2017. aug. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Hajra 😊
2017. aug. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Stark2000 ***** válasza:
Igen, bejössz neki. :)
2017. aug. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű. 😍
2017. aug. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Brryni válasza:
Turi h rád van kattanva
2017. aug. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
többet érez.
2017. aug. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hajrá :D
2017. aug. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) de nem jövök be neki 100%, ma konkrétan le sem sz*rt és persze ,hogy nem mellem ult pedig meg o kert meg... na mindegy pedig már kezdtem elhinni hogy van értelme az eletemnek... mégegyszer köszönöm a válaszokat
2017. szept. 1. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!