Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Kit válasszak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kit válasszak? SOS SOS SOS

Figyelt kérdés

Van egy fiú vele már jártam de most azt akarta hogy megint ossze jönnünk de tök erőszakos meg minden cuki kedves de nem vagyok belé szerelmes

A másik fiú nem tudom hogy szerelmes a belém de tök cuki velem aranyos és ez tokre be jön nekem de nem tudom hogy mit tegyek vagy kit válasszak


2017. nov. 24. 19:29
 1/4 anonim válasza:
Szerintem azt kellene választanod amelyiket szereted nem azt aki irant semmit nem érzel :D
2017. nov. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rég rossz ha nem csak az egyiket szereted.Az ő érdekükben vagy az egyiküket vagy semelyiküket.
2017. nov. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Egyiksem!
2017. nov. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Amelyiket szereted.
2017. nov. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!