Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsem el a lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el a lányt?

Figyelt kérdés
Egy olyan lánnyal sikerült összejönnöm aki nem való komoly kapcsolatra. Én beleszerettem de ő valszeg el fog hagyni így egy hét után. Már talált mást is. Ő ahogy rájöttem 1-2 hetes kapcsolatokra való, de én beleszerettem és nem tudom elengedni. Olyan jó volt vele együtt. De neki is velem és most nem értem miért kell ez történjen...
2017. nov. 25. 01:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Ismertek ilyen lányokat? És miért van szükségük több srácra? Miért nem tudnak 1 mellett kitartani hosszabb ideig?
2017. nov. 25. 01:44
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából most úgy vagyunk hogy adtam neki 1-2 hetet gondolkodni hogy együtt maradunk e.Eltelt már 1 hét és nincs válasz. Viszont ma láttam hogy egy gyerek a képe alá kommentelt hogy szépségem, a lány meg sziveket irt vissza.Ez egyértelmű lenne hogy vége? Le fogom tiltani ha ez igaz
2017. nov. 25. 01:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd azt a lányt, semmibe vesz. Az egy hetes kapcsolatok megnem is azok szerintem, csak kavar mindenkivel. Keress mást te is, semmiképp ne ragadj le nála.
2017. nov. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az lesz,pedig egyáltalán nem egyhetesnek indult, nehezen nyugszom meg.
2017. nov. 25. 02:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!