Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan felejtsem el a lanyt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el a lanyt? Hogyan eljek normalis eletet? Orult vagyok? 30/F

Figyelt kérdés

Szerelmes voltam egy lanyba 8 evvel ezelott. Szerelmet vallottam neki, de megszakitottam a kapcsolatot vele, mert nem tudtam folytatni a baratsagot ugy, hogy kozben szerelmes voltam bele. 8 ev utan ujra folyton eszembe jut a lany, pedig ma mar gyerekei vannak, meg ferje. A varosban setla folyton arra gondolok, hogy lehet ebben vagy abban a laksaban lakik es ott nevelik a gyerekeiket. Es arra is gondolok sokat, hogy intimek egyutt a ferjevel, vagy hogy reggelente a ferje elott oltozik. Istenem, annyira szerettem azta lanyt. De tudom, hogy ha ma egyedulallo lenne, akkor se viszonozna az erzeseimet. Annyira maganyos vagyok. Tudom, hogy nem normalis a lanyra gondolnom. Megmondta, hogy mivel csaladja van, nem is kommunikalhatunk. Jogos. De miert vagyok belebetegedve lelkileg?

30 eves vagyok, depresszios. Ugy erzem elmegy mellettem az elet, mig masok dolgoznak, gyereket nevelnek. Tapasztaltabbak. Ugy erzem magam, mintha meg mindig gyerek lennek. Az is vagyok.



2016. szept. 12. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Mások azért tartanak ott ahol, mert előre mennek és nem visszafelé.
2016. szept. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát ja te leragadtál a múltban...és amíg nem fog besétálni a kis életedbe egy csini hölgyemény addig azt hiszem te szenvedni is fogsz...
2016. szept. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szép dolog a szerelem.

Szeretni lehet most is őt,de engedd el!


Neked is lehet társad,ismerkedjél sok helyen élőben neten

A múltban élsz,sajnos átérzem a helyzetedet,nekem is volt ilyen és néha néha emlékek még vannak,az emlékek megmaradnak de tovább kell mennünk lépnünk kell,jövőben élünk,és nem a múltban,ettől még őt kedvelheted ,szeretheted!!

lehet társad ne add fel,sok sikert! 30N

2016. szept. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az egyes hozzászólónak nagyon köszönöm ezt a mondatot, nekem most nagyon jól jött!
2016. szept. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Felejsd a múltat!! Menj szórakozz,ismerkedj más lányokkal.
2016. szept. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Basszus nekem még csak 1 éve tart.remélem nekem nem fog 8 év után is tartani.ja amúgy lány vagyok és 22 éves.
2016. okt. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te Kérdező, ez már rögeszme! Nekem is volt ilyen de hálistennek! kigyógyultam, egy új szerelem segített.. 41/L

Fel a fejjel!

2016. okt. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet hogy csak egy késői kapunyitási krízis /olvass utána/közepén vagy! Ne csüggedj. előző voltam. 41/L
2016. okt. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!