Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Folyton kifogásokra hagyatkozo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton kifogásokra hagyatkozok amikor nem akarok vele találkozni. Mi lehet velem a baj?

Figyelt kérdés

Van egy fél éves kapcsolatom. Nagyon szeretem őt, de mikor egy teljes napot együtt töltünk nekem kell egy kis nyugi, amikor csak magammal lehetek. Hogyan tudnék ezen változtatni? Nem szeretném ha ez miatt megromlana a kapcsolatotunk.


16L (én) 17F (barátom)


Amúgy meg mindig is ilyen voltam az olyan barátokkal, akikkel nem akartam találkozni. Ez jelenthet valamit?



2017. nov. 11. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem értem mi itt a probléma. Teljesen normális, hogy kell neked egy kis magány is, én is így vagyok vele. A probléma ott kezdődik, ha a srác teljesen magához láncol, és nem adja meg neked a kellő teret, ha összeveszik veled amiatt, hogy egy napig egyedül szeretnél lenni.
2017. nov. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!