Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Skacok! Milyen jó beetetési...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skacok! Milyen jó beetetési trükköket ismertek? Lányok is írhatnak ha van tapasztalatuk!

Figyelt kérdés

Van 3, 20 év feletti csaj, próbálom fűzni őket, de félek még szerelemre gondolnak, nem akarom azt.

De kéne pár klasszikus behülyítési szöveg, elképzelés.


2017. nov. 26. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:

HALOTT BARÁTNŐ

XD

Egy Adam sandler mozi adta az ihletet, módosítottam, no persze nekem nem volt hátsó szándékom, mert én szerelemért mentem, mint Adam, nem a fűzésre.

Persze rosszul sült el.


Te viszont nagy hasznát leled majd, van egy oly érzésem, mert egyik haverom is lenyúlta és ő is profin űzi azóta.


Szóval hajrá fiam! XD

2017. nov. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez faszán hangzik, nagyon príma, köszi a tippet!
2017. nov. 26. 14:02
 3/5 anonim ***** válasza:
16%
Semmiség, a szerelmet amúgy már én se venném komolyan, csajok gyp-sek mind XD
2017. nov. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez mi? Most komolyan ennyire nem alltal sorba amikor az ingyen gerincet osztogattak? Te hogyan akarsz egyaltalan nokhoz erni, ha igy beszelsz roluk? Hulyiteni meg beetetni? Jo, hogy nem kifarasztani, partra huzni, fejbe verni es utana feltrancsirozni. Sose menj nok kozelebe.
2017. nov. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A második válaszadó válasza a jó. A szerelem egy rakás szar, és aki hisz benne, az tényleg gyp-s.


Ha be akarsz hülyíteni egy csajt, hatékony lehet, ha mindenféle ajándékokat veszel neki, amikor találkoztok! Ha neten beszélgettek, küldj neki humoros képeket, jó zenéket! Nagy előny, ha tudsz főzni, és készítesz neki finomat (tiramisu hót egyszerű, akár még én is meg tudlak tanítani rá). Ha csak megprücskölnéd a csajt, akkor a pia vagy a búgatópor a legjobb módszer :)))))))

2018. aug. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!