Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudnátok mondani tippeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mondani tippeket, trükköket egyetemen ismerkedéshez?

Figyelt kérdés
Úgy kellene, hogy lehessen az egyetemhez, a tananyaghoz, az oktatáshoz kötni a megszólítást, mert a "sima" ismerkedés nem menne, szükségem van valami indokra hogy szóba elegyedjek vele. Tudtok segíteni ebben? 21F

2017. nov. 8. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
27%

nekem kb elég indok, h meg akarom ismerni és egyébként nem nagyon látnám mert máshol van órája, v levelezős v mittomén.

Oda kell menni és kezdeményezni, nem agyalni...

2017. nov. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Válaszd ki azokat az embereket, akik szimpatikusak, és úgy érzed, hogy a te világod, tudnál velük beszélgetni. Nekem ez szerencsére már ösztönösen megy (jó, most még a barátkozásról beszélek), mindig megtalálom azokat, akik hasonlóak hozzám.


Egyébként az is tökéletes, ha a kiszemelt közelébe ülsz az órán, és néha kérdezgeted. (Ilyenkor nyilván azokkal tudsz inkább ismerkedni, akik úgymond egyedül vannak, nem egy hatalmas baráti társaság ül egy sorba.) Ez ösztönösen jön, nekem simán van olyan, hogy tényleg meg kell kérdeznem a mellettem ülőt, hogy miii, most mit mondott a tanár.

Ha jó a humorérzéked, akkor 1-2 poént elsüthetsz halkan a tananyaghoz kapcsolódóan.


22/N

2017. nov. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pl most egy csoportba kerültem egy tök szép lánnyal (féléves projekt,2-3 fős csoportokra vagyunk osztva).. ha érdelne, ráírhatnék bármikor eztel kapcsolatban.. egyébként rá is szoktam írni,vagy ő rám, és ilyenkor jókat szoktunk beszélgetni :) de volt már olyan, hogy egy másik lánnyal jártam szintén egy gyakorlati órára (na ő tőle mondjuk akartam is valamit),és vele meg az óra elòtti szünetben a terem előtt várva beszéltem párszor (mindig ő jött oda hozzám, hol tollat kért, hol valamit kérdezett)..szóval ez is egy lehetőség,de még annyi minden más van.. pl odaülsz a kiszemelthez előadáson, vagy gyakorlati órán, és kérdezel tőle valamit (lehetőleg ne eldóntendő kérdés legyen)..aztán fontos, ha már elkezdtetek egymással kommunikálni,legyen aki tovább viszi a beszélgetést, ez lehetsz te is,persze csak ha látod hogy a masik is vevő rád ;)
2017. nov. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Legyél jó tanuló, és még csak meg sem kell mukkannod.:D És legyen jegyzeted. Főleg a szórótárgyakból. És legyél segítőkész, de ne kihasználható.


Én voltam az egyetlen az évfolyamon, aki képes volt nekiülni az egyik szórótárgyunknak úgy, hogy végigültem minden előadást, felvettem hangra is, kidolgoztam egy korrekt jegyzetet az alapján, csináltam mellé ábrákat és minden szart, és bedobtam közösbe. Az óta az év óta fél jeggyel jobb az évfolyamátlag.:D És annyi csokit meg köszönőüzenetet kaptam a vizsgaidőszak alatt, meg annyian figyeltek fel rám emberként is, hogy nagyon durva. Azt hittem, kb névtelen maradok, mert online felületen osztottam meg, de nem, köszönnek a folyosón, odajönnek hozzám, nem egyszer hívtak szakmai programokra a jobb tanulók, mert biztos érdekel engem... Nyilván nem egy tárggyal játszottam ezt el, és nem csak én, de általában én voltam a legalaposabb és a leggyorsabb, ezért mindig az én anyagaimat vitték és szerették. :D Illetve volt, hogy ingyen, vagy valami apróságért vállaltam felkészítést vizsgákra, vagy zh-kra (csak feljött beszélgetés közben, hogy sokaknak nem megy, én mondtam, hogy én értem, és szívesen segítek, és ennyi), bennmaradtam este az egyetemen vagy a könyvtárban segíteni másoknak, és tök kellemes hangulatban, kicsit beszélgetve személyes dolgokról, meg poénkodva végül átadtam nekik azt is, amit kellett. Nyilván házikat meg leadandókat nem csinálok(ingyen), meg nem vagyok ez a "légysziadjadmáridekösz" embereket kiszolgáló szint, aki önként nyal mindenkinek, de segíteni nekem megéri így, mert a gyér közösségi életet is ellensúlyozta ez valamennyire, és nekem is hasznos volt.

És annak ellenére, hogy általában a lányok kaptak az ötleten, elég sok fiút is megismertem így, volt, aki őszintén megmondta, hogy felnéz rám, és szeretné, ha majd szakdogánál is segítenék neki pár dologban... Aztán végül egy hónapon át minden pénteken együtt kávéztunk, hogy összerakjuk.:D (Nem vagyok kiemelkedő tanuló, vannak nálam jobbak, akik sokkal többet nyüzsögnek a szakmai eseményeken, vagy a pályázatokkal és hasonlókkal, de segíteni ők nem igazán szoktak másoknak, és eléggé fennhordják az orruk. Szóval inkább csináltam valamit, amihez elég a szorgalmam és a segítőkészségem. :D)


De lehetsz a másik fél is, akinek szüksége van segítségre. Csak ne okoskodj, mert arra nálunk sem kíváncsi senki. Kérj segítséget egy tárggyal kapcsolatban, vagy nézz ki valami szakmai programot és keress embereket, akik vevők rá, és esetleg elmehetnétek csoportosan. Esetleg ha van valami tanszéki kutatás vagy szorgalmi, szövetkezhetsz emberkékkel, hogy segítsenek be ők is.


Zhk idején meg vizsgaidőszakban meg tök természetes egymást kérdezgetni, hogy ki miből tanul, mennyit tanult, hogy megy neki, hogy sikerült. Nemár, hogy ennyire ne legyen valaki kreatív.:D


Nekem ez abszolút nem szolgált párkeresésre, mert akkoriban még szakítás után voltam, és nem akartam párkapcsolatot senkivel, senkire nem úgy tekintettem, de szerintem ha nyitott lettem volna rá, biztosan ment volna, sokszor éreztem, hogy kicsit több ez, mint közös tanulás, meg ilyenek...


Amúgy meg, ha nem vagy egy ilyen magamfajta "végtelen energiás" ember, nem kell attól tartani, hogy gáz lesz, hogy valakinél esetleg bepróbálkozol. Nálunk is több százan vannak csak a szakon, utolsó évesként is látok ismeretlen arcokat a saját évfolyamomban, arról nem is beszélve, hogy itt is vannak csúszók meg sok tárgyat később vesznek fel, vagy korábban, elég nagy a cserélődés tárgyanként is a hallgatóságban.


+1, szabválok. Nálunk lehet felvenni más szakosok tárgyait, ha a Neptun bá engedi. Na ott meg aztán te, mint idegen szakról jövő emberke bőven ismerkedhetsz, és kérhetsz anyagot, segítséget, akármit. És még plusz kredit is. Csak túllépést ne kelljen fizetni...:D


Egyetemi sportcsapat szintén nem hátrány, vagy ha van tesi tantárgyként, a népszerűbb és lányosabb foglalkozásokat felvenni, ahol sok a lány. A csapatsportok klasszak, főleg, ha vegyesen lehet játszani. Nálunk nincs ilyesmi, de van, ahol van. Élni kell vele.

2017. nov. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tinder
2017. nov. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Éron91 ***** válasza:
Kezdésnek full ismeretlenül a nincs keved eljönni velem kisoroszlánokat simogatni duma néha még akkor is bejön ha épp te nem jössz be neki. Ezzel vigyázzni kell. Első randin meg ha nagyon le akarod nyűgözni a lányt egy kis dobozba papírfecnikre írj rá pár randihelyszínt és add oda neki a dobozt hogy válasszon 1et és oda mentek. Így egy egyszerű randit is fel tudsz dobni. Sőt akár manipulálhatod is a dolgot,hogy mindegyikre ugyan azt írod,a többit meg azért nem mondod el mert majd legközelebb kihúzza! ;) Sok sikert.
2017. nov. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!