Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen könnyen el kéne engedjem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen könnyen el kéne engedjem? Hogyan harcoljak érte?

Figyelt kérdés
A lány akivel nemrég jöttem össze, pár hete.. elhagyott mert azt mondta nem bírja a hosszú kapcsolatot. Nagyon jól kijövünk egymással,nem veszekedtünk soha,mindig jókat nevettünk,sokat szeretgettem és tetszett neki,bókoltam neki,megnevettettem folyton.Örültünk hogy együtt lehettünk.Kézen fogva sétáltunk,szinte olyan volt mintha évek óta együtt lennénk.Ez így 2 hétig tartott.És egy nap egyszer csak azt mondta hogy ő nem tud velem lenni, neki ez nem megy. Az első randink gyönyörű volt, alig váltunk el egymástól.Csak úgy rá kell hagynom ha azt mondja hogy nem szeret és nem akar kapcsolatot? Tegnap szakítottunk véglegesen. Tegnap éjszaka részegen ráírtam hogy mindennél jobban szeretem, látta de nem írt vissza, ma felhívtam nem vette fel.Ahogy mondják ha szereted engedd el, ha szeret visszatalál hozzád. Ilyen könnyen el kell engednem egy ilyen szépnek induló kapcsolatot? Valamiért olyan érzésem van hogyha nem beszélünk rá fog jönni hogy ez nem szabadott befejeződjön és meg fog keresni. Félek attól hogyha most elengedem akkor lehet hogy később meg fogom bánni. Mi a helyes megoldás? Küzdeni hogy visszakapjam őt?
2017. nov. 26. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egyszer megmondta, hogy nem akarveled többet lenni, akkor minek kell zaklatni?
2017. nov. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem zaklatom,de volt már olyan esetem hogy a lányt hagytam és pár nap múlva rájött és rámírt hogy mégis szeret.
2017. nov. 26. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Részegen ráírsz, amikor megmondta, hogy nem akar semmit, de ja, te tényleg nem zaklatod....
2017. nov. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindazért jött rá mert látta hogy küzdöttem érte és bebizonyitottam hogy szeretem, ezt meg is mondta. És azért nem tudom most hogy érdemes e lenne ezért a lányért úgy küzdeni.
2017. nov. 26. 16:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak annyit írtam neki hogy szeretem, ez nem zaklatás, őszinte voltam. De most télleg hagyom
2017. nov. 26. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!