Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Harcoljak a baratnomert vagy engedjem?

Figyelt kérdés

3eve jarok a baratnommel.

Eleg hosszu a historia ugye bar 3 ev az nem keves.

Tehat voltak viharos idoszakok mikor vagy O vagy En csinaltunk hulyesegeket( Soha nem csaltam meg)

Most az utobbi idoben felkoltoztunk Pestre es azota szinte mintha valami nem lenne tiszta vele.

Eloszor kezdodott azzal hogy mindenbe bele kotott (En is csinaltam egy-ket hulyeseget) es emiatt nem koltoztunk ossze, pedig ezt vartuk mar oly regota hogyha felkotozunk Pestre vegre egyutt lehessunk,de nem ugy sult el a dolog.

A lenyeg vitazgatunk mostansag eleg sokat DE meg mindig nagyon szeretjuk egymast, viszont egyik este mikor en dolgoztam kicsit sokat ivot es az osztalytarsaval oszeszurte a levet.En meg erre a sracnak bemutatkoztam

( nem tul inteligensen... :( )

En annyira szeretem hogy meg azt is megbocsatanam neki amit tett, de mar o gondolkodik hogy együtt kellene-e maradnunk vagy sem:( Mert tul sokat vitazgatunk mar bizonyos dolgokon amit szerintem meg lehetne oldani, de attol felek neki nem csak emiatt kell gondolkodnia akapcsolatunk folytatasan.( annyira komolyak voltak a szandekaink hogy mar az eljegyezes kozeleben voltunk,Neki en ,nekem Ő volt az igazi)

Viszont most ... :(

A kerdesem az lenne

Probalkozak meg nala szerintetek hogy megse veszitsem el, es ne hadjam a szerelmunket, vagy engedjem inkabb el? Harcoljak erte vagy ne ?

En eszeveszettul Szeretem de...


Elore is koszonom az ertekes hozzaszolasokat

Egy megtort sziv


2009. nov. 4. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha szereted akkor természetesen harcolj érte, és ne add fell! Hát ha a barátnöm megcsalna, akkor a fiú az korházba kerülne :D
2009. nov. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Sajnálom, barátom. Részvétem. Ezek kegyetlen érzések, nekem is volt benne részem. Egy igen komoly, hosszú beszélgetés kellene, de veszekedés nélkül. Lehetőleg az esti órákban, mikor kevesebb inger éri az embert. Leülni és megbeszélni. Vagytok már olyan szinten, hogy el tudjátok mondani egymásnak, hogy mi az ami megváltozott, mi az amit szeretnétek, és mi az ami kompromisszumok árán, de megvalósítható. Ha szeret téged, akkor ezek a gondok áthidalhatóak. Ha viszont nem szeret téged, akkor bizony az érzéseknek nem lehet parancsolni. Röviden tehát: Érzed, hogy szeret? Ha igen, harcolj. Ha nem, légy bátor, és engedd.


Nagyon remélem, hogy sikerrel jársz, és együtt maradtok, és meg tudjátok oldani a dolgot.


Üdv!


/a vágó

2009. nov. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1,5 hónapja szakítottunk a barátnőmmel, 5 év után. Megértelek, nem egyszerű a dolog. A gyónás sokszor kevés, szerintem ne csinálj semmit. Maradj nyugton, próbáld elfelejteni. Ha a sorsotok úgy hozza, együtt lesztek még. Engedd el.
2009. nov. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ma 18:16

Irtam hogy nem tul inteligenseg mutatkoztam be...( 8napon tulgyogyulo allitolag...) de azert arra nem vok buszke...


ma 18:17

Az ejszakai hosszu beszelgetesen is tul vagyunk es az mondta gondolkodnia kell...

De attol felek Ő nem a szívére fog halgatni hanem a baratnoi tanacsaira... :(

es ezert kerdem hogy harcoljak e meg erte menjek es menjek vagy ne?:S:(

biztos vagyok benne hogy meg szerlmes belem , de mennyire azt mar nem tom.Az biztos hogy ha nem lennenk Pesten meg midig egyutt maradnank es nem en harcolnek hanem o csak becsoppent egy uj kornyezetbe es ...

:(

2009. nov. 4. 19:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Értem. Ismerős a helyzet. Nálunk szakítás lett a vége anno. De mint utólag kiderült nagyon megbánta a tettét, hogy nem a szívére, hanem a barátnőire hallgatott.


Üdv!


/a vágó

2009. nov. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaa


Mit csinaljak? SZERETEM!!!

2009. nov. 4. 20:37
 7/8 anonim ***** válasza:

adj időt neki és csak tünj el...ha nem keres, ha nem hiányzol neki, akkor vége, ha hagyja hogy a barátnői befolyásolják akkor vége. Semmi sem rosszabb annál ha egy csávó könyörög egy kapcsolatban...elveszíti a férfi identitását...és a nő így már nem bukik rá

Jakomo 25f

2009. nov. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem tom mitevo legyek,csak azt tudom hogy kezdek belefaradni az egesz eletbe.

Mit er az elet szerelem nelkul?

es Mit er a Szerelem,ha ... mindig ez a vege(tobb esetben van az hogy nem a szerelem nyer...

Vagy az embereknek mar nem is kell igazan a szerelem?

A noknek nagy resze penzre hajt, ha talalsz egy olyat aki nem a penzre, es ne adj isten meg beled is szeret, akkor is el kell csesznie az embereknek?

Miert ugy lettunk megteremtve hogy mast is tudunk tenni mint amit a szivunk digtal?

Mennyivel egyszerubb lenne az elet ha PL:

1.A szived digtal akkor nem tudsz megtenni olyan dolgot amit az eszed mond vagy barmi mas befolyasolo tenyezo.

2.Ha az eszunk lenne csak akkor meg nem fajna legalabb a szivunk ....


SZERESETEK LEGYETEK OSZINTEK ES TOVABBI SOK SZERENCSET MINDENKINEK AZ ELETHEZ,SZERELEMHEZ!!!

ES NE RONCSATOK EL KIS HULYESEGEKKEL SE HA MEGTALALJATOK AZ IGAZIT!Becsuljetek meg a szerelmetek minden apro kedveseget , hisz soha nem tudhatod mekkora hibat kovetsz el ha nem ertekeled.

SZERELEM & BEKE

2009. nov. 4. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!