Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harcoljak, vagy engedjem el?

Figyelt kérdés
Egy éve megismertem egy férfit. Én első pillanattól kezdve oda voltam érte, elvarázsolt. Egy átbulizott éjszaka után találkoztunk hajnalban először, beszélgettünk ezután egy hónapig nem láttam. De annyira mély nyomott hagyott bennem, hogy képtelen voltam nem gondolni rá. Elég idétlenül hangzik de miatta (is) szakítottam az akkori barátommal. Csak rá gondoltam. A következő találkozásunkkor nála kötöttünk ki. Együtt aludtunk. Ami tényleg csak alvás volt, még csak nem is próbálkozott leteperni. Sosem beszéltünk fb-n meg ilyenek, csak sodródtunk, vártuk, hogy találkozzunk véletlenszerűen ami mindig meg is történt. Hajkurásztuk egymást. Addig, amíg képbe nem jött egy csaj. Egy csaj akiről tudom, hogy fülig szerelmes belé a mai napig. Egy este megismerkedtem ezzel a lánnyal. És elmondott minden olyan dolgot amitől féltem, hogy igaz lehet. Hogy a pasi csak egyéjszakásra megy, minden csajnál ugyanezt a dumát nyomja, meg hogy barátnője van igazából, jobb ha nem veszem komolyan, én meg elhittem mindent. a Lány azt mondta nagyon jól ismeri Őt, és ezáltal olyan szinten manipulált engem, hogy ezek után nem kerestem a srácot, borzasztóan sokat szenvedtem miatta, de elengedtem. Ő sem keresett ami mégjobban arra késztetett hogy igaz volt minden. Aztán teltek a hónapok. Már mással randizgattam, kezdtem túltenni magam az egészen és boldog voltam. Viszont egy nap eszembe beszélgettem egy barátnőmmel aki biztos információbol megtudta, hogy a csaj aki manipulált engem fülig szerelmes a srácba. Végig gondoltam mindent. Nagyon részletesen. Nyilvánvalóan benne volt a pakliban, hogy hazudott a csaj, végül ki is derült, hogy tényleg. És arra jutottam, hogy bármilyen szánalmas én nekem kell Ő. A következő hétvégéig kellett csak kibírnom nélküle. Elhatároztam, hogy megszerzem, és meg is szereztem. Az egész rajtam múlt így belegondolva. Elkezdődött újra az egész játék. És borzasztóan élveztük az egészet. Egy hónapig csak loholtunk egymás után, nagyon vigyáztam vele. Aztán megbizonyosodtam az érzéseiről. Csak ezután feküdtünk le egymással. Több mint fél év ismertség után. És azóta is a mai napig csináljuk ezt az egészet, csak sokkal komolyabban. Ami majdnem felér egy párkapcsolattal, de nem véletlenül nem írtam azt, hogy együtt vagyunk. Mert nem mondtuk ki a mai napig sem, mit akarunk a másiktól. Pedig próbáltunk erről beszélni nagyon sokat, de sosem jutottunk dűlőre. Egyszer azt mondta szeret. Én is szeretem őt. És tudom mit akarok, de azt nem tudom ő mit akar, mert szeszélyes, nagyon, és bármilyen macsónak mutatja magát, fél, nem egy kezdeményező típus. És már nagyon érik a dolog, ott vana feszültség bennünk minden találkozásnál és ez lassan kinyírja ezt az egészet. Minden barátnőm azt tanácsolja, hogy hagyjam a fenébe, és egyre többet gondolok erre én is. Mert ha akarná az egészet akkor megmondaná, nem? Nem volt sosem kapcsolatom, 18 éves vagyok, ő 26. Nem tudom, hogy működik ez. De óriási nagy kémia, hasonlóság és megértés van közöttünk. Szerintem értékes dolgot dobnánk a kukába. A baj, hogy még nem használtuk ki eléggé a kapcsolatunkat de mégis már úgy érzem sokszor, hogy erőltetés az egész. És tudom, hogy azért van köztünk feszültség mostanában mert képtelenek vagyunk előre lépni, és unalmas, unalmas ugyanott lenni ennyi idő után. Nagyon az elején vagyunk, nagyon sok ideje. Miért?
2016. szept. 25. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Tyűha, azt hiszem inkább visszamegyek a házi feladat kategóriába, ott könnyebb megoldabi a dolgokat :D


Na de szerintem azt kellene csinálnod, hogy választás elé állítod. Üljetek le és beszéjétek meg a dolgot komolyan, és ne kössetek ki másgol. Mondd meg neki, hogy szeretnél feljebb lépni a kapcsolatotokban, de ha ő nem akar ezért tenni, akkor el kell hogy menj, mert ezzel csak egymás idejét pazaroljátok.


Mindenképp döntenetek kéne, hogy együtt vagy egymás nélkül. A se veled, se nélküled állapot nem épp a legjobb dolog.

2016. szept. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fish1 ***** válasza:
100%
Mondd el neki, mit érzel, és azt, hogy szeretnéd, ha döntene. Adj neki 1 hetet vagy 2-t, vagy amennyit gondolsz a válaszra (ne akard, hogy rögtön válaszoljon, mert akkor sarokba szorítva érzi magát), és ez alatt az idő alatt ne beszéljetek, csak amikor letelik az idő. Ha továbbra is bizonytalankodik, akkor szerintem hagyd a fenébe, mert mint leírtad, ez a helyzet neked nem jó, egy szerelem pedig nem a szenvedésről szól.
2016. szept. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gondolkodj el szerintem, ő egy 26 éves felnőtt férfi, te meg egy 18 éves még szinte tinilány.

Szexet akart, megkapta.

A végén majd rájössz.

"Mert nem mondtuk ki a mai napig sem, mit akarunk a másiktól. Pedig próbáltunk erről beszélni nagyon sokat, de sosem jutottunk dűlőre. Egyszer azt mondta szeret."


Nem tudja, hogy mit akar de azt mondja szeret?

Egy férfinak kéne lépnie, de ha ő nem tudja kimondani mit akar ennyi idő után sem, akkor jobb ha tudomásul veszed, hogy nem mást, csak pár éjszakát. Beszéld meg vele, mond meg, hogy ez így nem jó és döntsön akar-e téged vagy nem. Ha nem tud lépni, akkor dobd ki mielőtt pofára esnél.

2016. szept. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Költőnő? ***** válasza:
100%

Ugyanmár... voltam ilyen se veled, se veled kapcsolatban. Mi mellé még barátok is voltunk közben.... teljesen úgy funkcionáltunk olykor, mint egy pár és nem lett kimondva, hogy na akkor együtt vagyunk. Én is éreztem benne ezt a kettősséget. Aztán jött egy csaj. Vele érdekes módon működött a kapcsolat felvállalása, ami köztünk nem ment egy év után sem.

Szóval ez hülyeség, hogy fél. Mégis mitől félne... aki kapcsolatban akar lenni ilyen szituban, az kapcsolatban van. Nem te vagy az, és kész.

2016. szept. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Uritoedeny vagy csak. Ez a kimondatlan dolgok tipikus formaja. Van elettarsa/ felesege, igy nem akar tobbet toled. Amig te almodozol, addig o a szuletesnspi bulijat megtartja nelkuled a csalajaval , felesegevel es baratsival. Amig almodozol, tervezik a kozos gyereket a novel, ami neked sose fog osszejonni. Szentesten egyutt lesz a csaladjaval, te meg egyedul kuksolsz.


Keress valakit, akinek csak te vagy es ki is mondja, h a bnoje vagy.

N

2016. szept. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne h nincs valakije?amugy sztem nem csak teged hülyit,elvezi hogy a nök bolondulnak erte es nem akarja h parkapcsolatban legyen,valoszinu erez valamit irantad nem nagy szerelmet,max mint barat extrakkal :) en utana jarnek nincs e valaki meg a kepben,vagyis megis hogy telnek a srac hetvegei.en eleallnek aztan megkerdeznem h akar e komolyabb dolgot köztetek v nem?ha nem akkor hagynam a francba,sztem ti biztos nem lesznek ferj es feleseg
2016. szept. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!