Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek? Harcoljak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Harcoljak vagy engedjem el?

Figyelt kérdés
A férjemmel közel 30-éve vagyunk házasok gyerekek is vannak,volt amikor nem volt túl könnyű de nem hittem azt ,hogy ez lesz.Én sajnos anyagi gondjaink miatt kimentem külföldre dolgozni mert csak igy lehetett megoldani.Sajnos neki lett valakije amit rögtön megéreztem és amikor haza jöttem rá kérdeztem nem tagadta.Nem kiabáltam csak úgy érzem össze omlok lelkileg is és fizikailag is.Beszélgettünk de nem tudom mi volt ebből őszinte és mi nem ,hogyan kezeljem mit tegyek ?Nem tudom menjek vissza és ne keressem majd ő dönt ,vagy mit mondjak neki amitől tudnám azt,hogy van még esélyem helyre hozni.Válaszokat köszönöm.

#MÉG!
2016. aug. 27. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te akarod helyrehozni mikor neki lett valakije tudván,hogy van felesége?!
2016. aug. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Titusztitusz ***** válasza:
72%
Válás...Mégpedig azonnal...
2016. aug. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a jó fenét akarsz ezen Te "helyrehozni"??! A felesége kimegy külföldre dolgozni a jobb megélhetés miatt, neki meg az az első dolga, hogy félrekefél..Gratulálok, már rég kivágtam volna, mint macskát sz*arni.
2016. aug. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
:D Hát, igen, ilyen a legtöbb pasi, amint gond van rohan kázni :) Nem, nem harcolnák, menjen a gombatelepéhez.
2016. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen talán igy kéne de biztosan én is hibás vagyok ,mert mondott olyanokat amit tudom utólag eltúloztam.
2016. aug. 27. 12:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet te is hibas vagy,hogy megromlott a kapcsolatotok de attol az nem jogositja fel a nagysagos urat,hogy felre kefeljen!
2016. aug. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 fru_ ***** válasza:
100%

Nyilván két fél kell egy kapcsolat elromlásához, bár 30 év meg elég lehet a kiüresedéséhez.

Ha nem mutatta ki egyértelműen, hogy szeretné valahogy megjavítani a házasságot, akkor te nem tehetsz semmit. Ő most azért tud megélni, mert te a külföldi munkával megoldod az anyagi gondjaitokat?

Van bőr a pofikáján.

2016. aug. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!