Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen esetben hogyan deríthetn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben hogyan deríthetném ki hogy lehetne-e köztünk valami?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki egy évvel fiatalabb nálam, de a suliban egy emeleten vagyunk.

Ritkán talalkozom vele és kicsit beszélgetünk csak mert mindenki megy a dolgára... Ő a lányokkal nagyon jóba van és az én lány osztálytársaimmal ia nagyon jóban van.De az osztálytársaim közül akik jóban vannak vele nem bízomeg bennük hogy kikérdezzék a fiút hogy ki tetszik neki,stb...

A fiúval felvettem facebook-on a kapcsolatot és hát látom hogy elég sok szép lány jelölegeti meg meg olyanokat írnak neki mintha járnának közbe nincs így.A fiúval elkezdtem beszélgetni és nagyon jól eltudunk beszélgetni és ő is kedveli azokat a zenei stílusokat amiket én és mondtam neki hogy jó az ízlése éd azt mondta hogy az enyém is.Igazából ebbe még semmi nincs.Viszont ami jó hogy nem teszek fel kérdést és viszonylag többet ír és mindig ír valamit.Nagyon rendes fiúnak tűnik és nem tudom hogy mit csináljak.Elmondani nem szeretném mert akkor lehet rosszba lennénk..


2017. nov. 28. 23:49
 1/5 A kérdező kommentje:
16/L és 15/f.
2017. nov. 28. 23:49
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

- Heló, akarsz járni?

- Igen

- Szuper! Holnap elmegyünk valahova suli után?


vagy


- Heló, akarsz járni?

- Nem.

- Oké nem gond, csak gondoltam megkérdezem. Akkor viszlát holnap!

2017. nov. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te 16 évesen komolyan ilyen értelmes vagy? :D
2017. nov. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fruzs33 ***** válasza:
Szerintem nincs veszteni valód,maximum nemet mond,de legalább nem őrlődsz ezen.Szerintem próbáld meg.Próba cseresznye
2017. nov. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megértem hogynagyon tetszik, de szerintem csak szenvednél miatta. Az ilyen fiúk általában csak kalandot keresnek, nem tudják mit akarnak. Szeretnek a "nyájasabb" lányok köreben lenni, mert akkor menőnek tűnik. Ebben a korban még kísérletezik, nézi kivel a legjobb. Ha minden lánnyal úgy bánik, ahogy veled, nem biztos, hogy van esélyed, ugyanakkor nem veszítesz semmit azzal, ha megkérdezed.
2017. nov. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!