Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek gáz ha 18 evesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha 18 evesen még szüz vagyok és nem csávózok?

Figyelt kérdés

16 evesen volt egy fiú abba mai napig szerelmes vagyok.

Vele akarom elveszíteni de meddig várjak rá?


A környezetemben mindenki hülyenez nez hogy nekem senkim nincs.

Es ha megkerdezik azt mondom azert nincs baratom mert még fiatal vagyok rá ér még.... De igazabol senki sem erdekel csak ő.

Remelem ha újra összefutnak az útjaink nem fog kinevetni amiert még mindig szüz vahyok és két év alatt sem tudtsm elfelejteni pedig csak csok volt.


2017. nov. 30. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Ha azt mondom, hogy gáz/ciki, akkor mész és megdgatod magad?
2017. nov. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem. Én nem érzem gáznak csak kíváncsi vagyok ki mit gondol így névtelenül.
2017. nov. 30. 01:25
 3/5 anonim ***** válasza:
28%

"Szerintetek gáz ha 18 evesen még szüz vagyok"

Nem gáz.


"és nem csávózok?"

Ez kicsit fura, főleg azzal együtt, amit ezután írtál.


"16 evesen volt egy fiú abba mai napig szerelmes vagyok.

Vele akarom elveszíteni de meddig várjak rá?"

Rá ne várj semeddig, és ezt a 'szerelmes vagyok belé'-t is felejtsd el.


Ismerkedj emberekkel -- úgy általában, nem feltétlenül pasizás céljából -- és látni fogod, hogy bőven vannak értelmes, normális értékrenddel rendelkező emberek. Aztán majd lesz olyan is, aki annyira bejön, hogy esetleg járni is akarsz vele.


"azt mondom azert nincs baratom mert még fiatal vagyok rá ér még"

Hát, barátod lehet úgy is, hogy nem fekszel le vele rögtön, ennyi idősen ez még belefér, inkább most kezdj bele. Később (huszonévesen) már nemigen fogsz olyant találni, aki hónapokig fog koslatni utánad azt remélve, hogy lesz valami.


"Remelem ha újra összefutnak az útjaink nem fog kinevetni amiert még mindig szüz vahyok és két év alatt sem tudtsm elfelejteni pedig csak csok volt."

Ahogy írtam, ez hülyeség, felejtsd el. ne a múltban élj.

2017. nov. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%

Nem, nem gáz, hogy szűz vagy.

Az, hogy egy olyan vonatra vársz, ami nem vesz fel, az már gázabb, és az, hogy határozottan annak akarod adni a szüzességedet, aki annyira sem tart, mint egy darab faágat, na, az az igazi gáz.

De hajrá, dugasd meg magad, aztán meg gyere ide sírni, hogy minden pasi csak kihasznál, blablabla...

2017. nov. 30. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előzővel értek egyet. Idejönnek rinyálni a csajok, hogy olyat szeretnek, aki le se szrja őket, aztán megdugatják magukat vele és megint ide jönnek sírni, hogy milyen szemét minden srác. Szánalmas, hogy ennyire nem néznek magukba az emberek, hogy nem mindenki szr, csak ők ragaszkodnak a saját szrjukhoz, aztán meg rinyálnak. Biztosan hatalmas érték vagy ennek a srácnak, ha ennyire törődik veled... szánalom. De nyilván megint én is bunkó vagyok, hogy leírtam őszintén..
2017. nov. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!