Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerethet e a lány vagy utál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet e a lány vagy utál a tőrténtek után? Normális értelmes tapasztalt emberek válaszát várom.!

Figyelt kérdés
BÁttyám mostoha lányával kikeztem ő 15 éves még Fiú nem volt az életébe ugy hogy testi kapcsolat .. nagyon jó barátok voltunk szinte a hugomnak néztem ő meg a báttyájának mert ugye én meg 19 éves vagyok egy éjszaka ott aludtam nálluk és és meg csókoltam de nem fekűdtűnk le ő hagyta hogy csokoljam azóta teljesen meg változott velem a csaj kérdeztem tőlle akarta ő mondta hogy igen meg hogy jo is volt neki.. mondta hogy ugyanugy járjak hozzájuk de én azóta csak 1 xer voltam ott.. mintha szeretne engem de nem keres nem ir kerűl ha ugy van de amit nem értek ha meglát akkor őrűl mosolyog olyan jeleket ad le nekem mintha szeretne..ahogy viselkedik amikor a kőzelébe vagyok .. egy időbe szemezett velem hosszasan de mostmár a szemembe nem mer nézni.. mondok valamit ő aki fel figyel rám mikor más csak hallgat .. néz a szemével csillognak pupillái kitágulnak de nem értem miért kerűl menekűl előlem és ha egy lányrol beszélek neki ideges meg tudna őlni a szemével állandoan a kőzős zenénket hallgassa el van gondolkodva.. de ami a leg rosszab kikeztem vele megint rá 1 hétre és nem akart vissza őlelni huztam magamhoz nem lőkőtt el de a fejét el kapta ideges volt nagyon mert az utcán tettem ezt vele kérdeztem tőlle szeretsz nem mondd semmit akkor mondom utálsz nem mondd semmit majd nagyon felidegesittetem mert nem hagytam nem engedtem el és ő mondta hagyjam békén nem szeret se barátként se szerelemként és elment.. én sajnos nagyon bele szerettem és nem tudom mit tegyek de nem akarjuk hogy kiderűljőn ez az egész ami tőrtént.. azon gondolkozom lehet fél vagy szégyenlős mire véljem ezt az egészet.. !!

#mit hidjek
2017. nov. 30. 16:25
 1/2 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tőlle másnap hogy meg tőréntez kőztűnk hogy szeretsz bologatott igen.. majd utána el gondolkodott és mondta hogy nem szeret nem érez tőbbet irántam
2017. nov. 30. 16:32
 2/2 anonim válasza:
100%
a bátyád letekeri a nemes szervedet ha megtudja ez biztos
2017. nov. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!