Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti Karácsonyra milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti Karácsonyra milyen ajándékot szoktatok adni a barátotoknak? Vagy fiuk minek örülnétek ha meglepne titeket a barátnőtök Karácsonykor bármilyen ötlet jöhet nemcsak ajándék

Figyelt kérdés
(az mindegy hogy inkább emlékszerű tárgy vagy amit eltud használni csak ötleteket szeretnék bármi jöhet.)

2017. dec. 4. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon egyén függő. Pl hogy minek örül igazán. Be kell látnod,hogy nem mondenki örül az ajándékoknak,van ki a minőségi időt jobban értékeli. S ezt még sosrolhatnám. Ezekre csak te tudod a választ.
2017. dec. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első évben sokszor lemerült gyorsan a telója, úgyhogy külső akkumulátort adtam neki. Második évben rákapott a videózársa, a fényképezőgépét rászerelte a bringájára, és felvetts az utat, úgyhogy sportkamerát adtam neki. Idén szerencsére már maga mondta meg, hogy mit szeretne, egy jobb minőségű fejhallgatót fog kapni. :)
2017. dec. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly vettem neki egy termoszt, mert nem volt még neki, egy tea és kávékészítőt, mert mindig mikor láttunk, mondta, hogy milyen jó (de ugye neki nem volt) meg plüssállat nálunk szokás már, mindig, minden ünnepre, meg marlenkát.
2017. dec. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!