Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki segítsen ezt meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen ezt meg érteni. Kellek vagy hadják?

Figyelt kérdés
Van egy fiú régen nagyon jobban voltunk nagyon szeretük egymást! Évek teltek el azóta most megint meg beszélgetünk persze úgy hogy én írtam rá! Nagyon tetszik ahogy most van megfogott nagyon ! Mindig én írok neki és ilyen átlagos a beszélgetés, küldtem neki egy képet annyi volt rajta hogy "enged hogy szeresselek" csak ilyen puszis fejet küldött! Meg írtam neki magyarul is hátha nincs tisztába az angolal! De ugyan az a válasz! Néha ír néha én irok de inkább én keresem ! Most tényleg ennyire nem akar? Vagy nem velem akar kapcsolatot? Vagy gondoltam arra is hogy lehet azt hiszi hogy,csak ilyen semmilyen kapcsolat lenne a milyen valaki segítsen mert nem vagyok tisztában ezzel!...( Timi 18 éves )
2017. dec. 4. 20:03
 1/4 anonim válasza:

Velem is volt már ilyen.. az volt hogy a fiú keresett engem mindig és utána nagyon összenelegedtünk majdnem össze jöttünk aztán történt valami és egyik napról a másikra nem kellettem neki. Utána csak en iram neki és ő nem is keresett.. azóta nem beszélünk és ebből nyilván az látszik hogy nem en kellettem neki

Hidd el ha egy fiú szeret akkor akar is téged, ha akar akkor meg keres

Megtalálod majd az igazit aki törődni fog veled

2017. dec. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom csak tudod bosszantó mert lájkolja minden képem és mikor beszélünk akkor olyan mint ha érdekelné hogy mivan velem... Én gondoltam arra is hogy csak azért beszél velem hogy ne bantson meg mivel régen jobba voltunk de akkor minek lájkol ? Vagy lehet hogy idő kell neki hogy biztosra menjen?
2017. dec. 4. 20:45
 3/4 DollarDog ***** válasza:
Tanulj meg irni!
2018. máj. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na ez már kicsit régen volt, nyilván más a helyzet. Szerintem itt nem az interneten kellett volna a megoldást keresni, nem látod a reakcióját, nem tudod, hogy neki egy lájk mit jelent... Én mondjuk nem törtem volna rá ilyen képpel elsőre. Viszont próbáltam volna tenni azért, hogy találkozzunk, lehetőleg kettesben, és akkor figyelni, hogy tetszem-e neki, esetleg bátorítani.
2018. máj. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!