Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy fiú mégsem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú mégsem vagyok belé szerelmes?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú egy osztályba járunk már lassan 4 éve. Mégsem érzem úgy hogy szerelmes lennék belé. Már 3 éve tetszik, elsőnek szerelemnek gondoltam. Sajnos nem viszonozza,vagyis azt mondta mikor ezt elmondtam neki, hogy "nem tudja mit csináljon". Azóta se tudom elfelejteni , minden nap mikor meglátom van az a gondolat , hogy "azt a ***va..". Azóta teltek az évek és arra jöttem rá ez talán mégsem szerelem.Nem tudok másra nézni annyira pont tökéletes az elképzeléseimnek. Hogy deritsem ki mit érzek és mit kéne tennem ha ő az "ideál"? 17/l

2017. dec. 5. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is így voltam/vagyok.

3 éve tetszik egyik osztálytársám,igaz én nem mondtam el mit érzek. Ez csak a hormonok miatti nemi vágy. Nem fog elmúlni szerintem. ☺🙁

18L

2017. dec. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van sajnos. Én kezdeményeztem aztán ő nem akart beszélni velem. De még mindig tetszik...
2017. dec. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A lényeg h valahogy felejtsd el. Ne nézz rá, nem nézed

meg fb-n a profilját , nem írsz rá, elfoglalod magad. Mást sztm nem lehet tenni.

2017. dec. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Aki volt már ilyen helyzetben és mondjuk elmondta az érintett fiúnak hogy milyen helyzetben van , vagy csak megkérte a fiút hogy mondja hogy utálja vagy tegyen úgy, az megkönnyebbült valamilyen szinten? Vagy hogy tudatta a fiúval hogy még mindgig szereti/tetszik neki az után hogy visszautasította?

2017. dec. 5. 14:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Bazki, nekem kismillió nő tetszik, mégis csak a feleségembe vagyok szerelmes. Na most akkó mi van?

Nem szerethetünk bele mindenkibe, aki tetszik, ezt beláthatod. Lesz olyan, aki valamit megmozdít benned, lesz, aki felpörget, lesz, akibe kicsit belezúgsz, és lesz, akinek egy pillantásától megroggyan a lábad. Ez a dolgok rendje.

2017. dec. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ugy van, mint az egyesnek, remelem elmúlik egyszer, mert egészen biztos, hogy nem szeret :( Neked is sok sikert!
2017. dec. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lililili16 ***** válasza:

Szia!

Nyáron megismertem egy fiút egy táborban,összebarátkoztunk,de én kezdtem többet érezni iránta,így elmondtam neki.Ekkor már az egyik barátnőm tetszett neki,emiatt utasitott el,elkövettem egy nagyon nagy hibát,mikor elutasitott azt mondtam ne beszéljünk többé haragudtam is meg azt gondoltam majd igy könnyű lesz elfelejteni,csak az a gond hogy egy suliba járunk.A barátnőmmel aki tetszett neki 2 hétig jártak,én ezalatt összevesztem mindkettőjükkel és a fiú nagyon megutált. Szeptember előtt beszéltünk azt mondta hagyjam békén meg hogy amit műveltem mikor összejött barátnőmmel az megbocsáthatatlan és hogy ne beszéljünk többé.Minden nap látjuk egymást,de még köszönni se bir.Ha meglát vagy elmegy vagy komoly arccal bámul rám.Hiába mondja mindenki hogy nincs benne semmi jó és hogy csak egy idegbeteg kamugép köcsög én úgy érzem nincs nála jobb,és előtte egyáltalán nem az ilyen tipusu fiúk tetszettek és azt hiszem ez más.Bármit teszek nem múlik az érzés,minden nap figyelem mikor hol van órájuk és ha látom őt az teljesen feldobja a napom :(

16/L

2017. dec. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!