Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik, hogy mások látják...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy mások látják rajtam, hogy szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy lehet az, hogy a szüleim vagy a régi barátaim látjak rajtam, hogy szerelmes vagyok, mert ők már régóta ismernek és ezért látják magamon, de én nem vagyok benne biztos, hogy tényleg így van.
2017. dec. 5. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Létezik.

Amikor szerelmes voltam valakibe anya kitalálta.

Meg most tetszik valaki és a barátnőim folyton mondogatják hogy biztos szerelmes vagyok belé.

2017. dec. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy milyen formában mutatkozik meg rajtad ez az érzés. Ha mindig ábrándozol és szinte sosem figyelsz arra, amit mások mondanak, akkor simán levehető, hogy valami máson jár az eszed. Viszont, hogyha nem igazán vagy az a típus, akin mindenféle érzelem meglátszik, akkor szinte lehetetlen erre rájönni. Maximum csak azoknak sikerülne, akik tényleg nagyon közel állnak hozzád. Döntsd el, hogy hova tartozol, és máris könnyebb lesz megtudni a választ.
2017. dec. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van. Nekem az akkori legjobb barátnőm előbb tudta mi a szitu, mint mi ketten. Elvileg "úgy néztünk egymásra" 18/F
2017. dec. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!