Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar, ha egy lány butább nálatok?

Figyelt kérdés

Felvettek a város egyik legjobb gimijébe, nagyon jól érzem magam, viszont a jegyeim nem annyira jók. Olyan 3,8-4 az átlagom, jó ebben benne van az is, hogy sokszor lusta voltam tanulni meg nem kértem segítséget abban, ami nem ment. A lexikális tudásom viszonylag nagy, de történelem, irodalom, járművek és haditechnika terén eléggé csekély mértékű. És semmiből se vagyok olyan nagyon-nagyon penge, az angol és a föci talán, ami az erősségem.

A srác aki megtetszett, viszont nagyon okos, csomó területen tájékozott, és szinte mindenből ötösei vannak. Főleg ilyen műszaki dolgokban jó, de matekon kívül minden tárgyból megállja a helyét, sokat jelentkezik órákon, aktív, bár néha bemond 1-2 hülyeséget is(nem ilyen beszólás féleségre gondolok(azt is szokott csak azt padtárssal dumálja meg), hanem, hogy rossz választ).


Szerintetek egy okos fiút zavar, ha egy lány kicsit tompa?

Egyébként jól elvagyunk, szoktunk jókat nevetni, meg néha beszélgetni, csak érdekel, mennyire lehet ez zavaró.:S

15/L



2017. dec. 5. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Nálam csak butább lehet és igen zavar pláne ha eszetlen is és gyerekes...ok nelkuli hisztik stb. Az ostobasáfnak is van határa
2017. dec. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Félreértettél.

Én nem vagyok, hülye, csak butább a srácnál és az órák felén csendben ülök/padtárssal beszélgetek/játszok, a többi órán meg aktívan részt veszek, jelentkezek.


Egy kicsit gyerekes vagyok, de nem vészesen, lehet velem bármiről beszélgetni és nem röhögcsélek, sipákolok, visítok egész nap. Szóval nem vagyok olyan, aki a puszta jelenlétével mindenkit kikerget a világból:D


Szóval csak az intelligencia különbségre lennék kíváncsi, hogy baj lehet-e.:)

2017. dec. 5. 18:05
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Az írásod alapján intelligensnek tűnsz, a jegyeket meg szerintem mindenki lesz@rja.
2017. dec. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi.:)

Örülök, hogy annak látsz, én viszont kicsit retardnak érzem magam.:D

2017. dec. 5. 18:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne felejtsd el, hogy a tanulmányi átlag nem feltétlenül tükrözi minden esetben azt, hogy egy adott ember mennyire intelligens. A kettő nem függ össze. Én találkoztam már olyannal, aki szintén nagyon jól teljesített az iskolában, viszont az értelmi szintje sokkal alacsonyabb volt, mint egy átlagos embernek. Ezt a jelenséget a másik verzióban is tapasztaltam, amikor egy rossz osztályzatokkal rendelkező tanuló mindig annyira értelmesen tudott megnyilvánulni, hogy csak tátottam a számat. Attól még nem lesz valaki automatikusan intelligens, hogy van szorgalma leülni a könyv elé.

Na, de visszatérve rád, szerinten ahhoz képest elfogadható az átlagod, hogy a város egyik legjobb gimnáziumába vettek fel. Az írásod alapján egyáltalán nem tűnsz butának, úgyhogy ne érezd magad kevesebbnek nála a jegyeid miatt.

2017. dec. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:)


Ezeket amúgy én is hallottam, de ő tényleg okos, nem csak bemagolja, majd elfelejti a dolgokat, mint egyik osztálytársam, hanem olyan, mint egy szivacs, beszív minden infót, arról, ami érdekli.

Én is viszonylag sok mindent megjegyzek, de rengeteg dolog, amint megírtam a dogát, az örök feledés homályába merül, és, ha később előkerül a téma, akkor égek, mint a rongy.:D

2017. dec. 5. 18:37
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Figyelj, ha bekerültél egy nagyon jó gimibe, akkor nem vagy buta:) Lehet, hogy nem vagy tökéletes, de kit érdekel, hogy mik a jegyeid? Ismerek olyan embert, aki nagyon okos, de a jegyei gyengébbek, szóval nem ez számít. Meg amúgy is nem ezt nézik az emberek:))
2017. dec. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ha nem jók a jegyei az nem zavar. Csak ha tipikusan primitív, vagy rasszista. Na azt elküldeném egy perc alatt.
2021. jan. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!