Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Titeket zavar ha a lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar ha a lány párotok kövér? Többi lent

Figyelt kérdés

Tavaly szeptemberben megismertem interneten egy fiút.Nos, úgymond megtetszettünk egymásnak..Azóta is beszélünk mindennap, teljesen olyanok vagyunk mint egy pár, 189km-re egymástól..

Az a tervünk (inkább neki) hogy lejön hozzám nyáron hogy tudjunk végre találkozni..De félek hogy nem tetszenék neki, mivel kövér vagyok, vagyis inkább körte alakom van és a hasamra meg a popsimra ment..:I

Szóval eléggé gátlásos vagyok ezzel kapcsolatban.

(Ő 15 éves, én 13)

Tudom nagyon korai meg hogy ti idősebbek 13 évesen barbiztatok, meg társai..

Tehát a kérdés, titeket zavar az hogy a lány párotok kövér, vagy az tetszik hogy van mit fogni rajta?



2017. máj. 8. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy zavarja-e.
2017. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%

Nem zavaró, de küldj neki képet.

Küldj neki olyan képet is amin kevesebb ruhában vagy. De semmi durva, csak olyan bevállalósat.

Beszéltetek már telón?

2017. máj. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon gáz lenne, ha élőben úgy találkoznátok, hogy még képet sem láttatok a másikról. :D


Nekem nem nagyon jönnek be a kövér lányok, de ezzel nem mész sokra. :D Lehet a srácnak tetszel, + ennyiből mi sem vágjuk, hogy mennyire is vagy kövér.

2017. máj. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vannak lányok akiknek jól áll, vannak akiknek nem. Küldjél magadról képet neki, nem jó úgy találkozni, hogy még nem látáttok egymást....
2017. máj. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ennyi ideje beszélget veled úgy hogy nem látott akkor a belsődet szereti és nincs okod aggodalomra. És lehet hogy nem is vagy kövér csak te hiszed magad annak, én már csak tudom ;) 14/l
2017. máj. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mondjuk mondhatni magas vagyok ugyhogy nem annyira latszik de akkor is:D

Azt mondta hogy ha zavarna ot akkor most nem beszelne velem, es o ugy szeret ahogy vagyok..Most vettem ketto szoknyat amiben hat noiesebbnek tunok..:) Mondhatni korte alakom van tehat nem annyira veszes (vagy de?..), de en akkor is felek o lesz az elso fiu nalam, es nem szeretnek rossz elmenyeket szerezni..

(Kepet nem szeretnek kuldeni, elegge kellemetlen...)

2017. máj. 9. 14:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy hány centihez? (:
2017. máj. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
175cm 90kg..:/
2017. máj. 9. 16:06
 9/9 anonim válasza:
Hát valóban van rajtad felesleg, és valószínűleg ez már egészségügyileg is káros lehet, főleg mivel csak 13 éves vagy. De nem mondom, hogy kezdj fogyózni. Lehet, hogy te eredetileg nem vagy vékony alkat, és nem is kell mindenkinek annak lennie. Úgyis a fiú dönti majd el, hogy tetszel-e neki. Azért a súlyodra figyelj, mert súlyos következmények adódhatnak majd a későbbiekben.
2017. máj. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!