Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? (a leírásban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (a leírásban folytatom)

Figyelt kérdés
Először is kb 14,15 èvesek válaszoljanak persze azok közül is csak azok akik normàlisan tudnak vàlaszolni. De ha akad felnőtt aki nem azzal kezdi, hogy túl fital vagyok én ehez azok is írhatnak. Szóval megismertem egy fiút az interneten de nagyon messze van. És ő csak barátként néz rám de én többet érzek mint barátság. De ő folyton küldi nekem a lányokkal való beszélgetéseit és ez ellen nincs mit csináljak de rosszul esik mert én állok csak mellette(szó szerint, még a szülei sem) És az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám a tudtára adni barátként, hogy ezekből a beszélgetésekből elég. És nem kell elötem becézgesse a lányokat.

2017. dec. 7. 07:30
 1/3 DollarDog ***** válasza:

Ha zavar téged akkor szimplán ird meg neki hogy téged ez zavar! Ennyire egyszerü!

18/f

2017. dec. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megmondanám a szemébe, hogy nem az életem miatt sírok minden nap hanem miatta. Nagyon elmondanám... de egyszerűen nem megy. Félek ha elmondom vége a barátságunknak. (Már történt ilyen)
2017. dec. 7. 07:58
 3/3 DollarDog ***** válasza:
Ha emiatt megy tönkre vele a barátságod akkor az nem volt igazi barát! Meg fogja érteni! :)
2017. dec. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!