Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adri0807 kérdése:

Miért csinálta?

Figyelt kérdés
Van egy gimis srác a suliba a nővèrem(már nem ide jár) èvfolyamtársa volt akinek a MACSKA 2hete elküldött egy szerelmi vallomást mondtam neki hogy a MACSKA volt de nem hitte el ès ezt mutogatta az osztályában ezen röhögtek nemrèg szombaton volt az adventi vásár a nővèrem is jött ès megtudta hogy min röhög a 10-ik osztály ès mondta hogy ilyet ne csináljak persze neki is mondtam hogy a MACSKA volt de ő se hitte el este ráírtam a srácra hogy csak gratilálni tudok 😂😂😂 mire ő:èn is hogy csak így random ilyeneket küldöszgetsz mindenkinek erre már nem reagáltam majd hètfőn mikor jöttünk ki áhitatról nekem jött ès kicsit lehetett látni hogy mosolygott.

2017. dec. 7. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Mosolygott azon hogy ilyen nevetséges kifogásokat keresel. Nyilván a macska pötyögött be neki egy szerelmi vallomást.
2017. dec. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez nem valami bepötyögött üzenet volt hanem elküldtem az egyik barátnőmnek valamit hogy küldje el a pasijának ès a MACSKA onnan küldte tovább
2017. dec. 7. 18:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaj ilyen velem is történt már. De nyilván attól függ mit is tartalmazott az üzenet.
2017. dec. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!