Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miután a kutyám meghalt,...

Foxer kérdése:

Miután a kutyám meghalt, azóta szakítottunk barátnőmmel olyan indokkal hogy "Nem ugyan az az ember vagy akit megismertem" 8 hónapot jártunk, vele vesztettem el a szüzességem. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

Nem birok senkivel sem azóta ismerkedni, egyszerűen leblokkolok,azelőtt simán ment az ismerkedés, sok barátommal összevesztem.

Nem tudtok valami ötletet a problémám "kisegítésére"

Vagy esetleg valaki ismerkedni?

15/F



2014. ápr. 13. 20:19
 1/1 anonim válasza:
Ez a kutyás dolog nagyon lényeges? Mert így olvasva szerintem semmi köze hozzá és felesleges volt megemlítened.. sőt morbid is. Mindenki feszeng az ismerkedéstől mert új dolog. "vagy valaki ismerkedni?" szóval mégis menne az ismerkedés? mert így nem fog menni.. egyrészt neten keresztül másrészt semmilyen normális lány nem fog veled ismerkedni csak mert gyakori kérdéseken kiírtad a barátnőddel való szakításos kérdés alá(jaés a halott kutya..) hogy ismerkedni akarsz.. Az, hogy sok barátoddal összevesztél annak mi az oka? Lehet igaza van az exednek és megváltoztál méghozzá valószínűleg rossz irányba. Próbálj változtatni ezen
2014. júl. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!