Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk de még tartjuk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk de még tartjuk a kapcsolatot, ugyan akkor rosszul esik nekem hogy valentin napra semmit nem kér tőlem, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

szakítottunk a barátommal, már 2 szer is előtte, de akkor ujra összejöttünk. Én mind2 szer vissza dobáltam neki az ajándékokat amit tőle kaptam ezt korábban is megtettem, aztán mikor kibékültünk mikor visszakértem mindig visszahozta. Azonban most nem akarja, azt mondja semmi értelme, hogy utána megint a kukába dobjam. Pedig én nagyon szeretném visszakapni amiket tőle kaptam:(

Most valentin napra is szerettem volna venni neki valamit, de ő kijelentette hogy ne vegyek semilyen ajándékot :(

Nem tagadom voltak csunnya beszólásaim, ha átjött mindig hozott nekem valmai finomat, hol csokit, csipszet, sose jött üres kézzel. Volt mikor hozott át nekem egy kis édességet, vagy sütöttek palacsintát, és én azt mondtam neki - talán a macska majd megeszi, vagy volt hogy születésnapomra kaptam tőle ajándékot, bombont, amit feldult állapotomban leköptem és hozzávágtam a szüleim előtt, sok rossz húzásom volt bevallom, sokszor nagyon csunnyán beszéltem vele, pedig okom nem igazán volt rá, de sajnos féltékeny típus vagyok, és erős önbizalom hiányom is van. (bánom)

Most még tartjuk a kapcsolatot, amolyan baráti viszony.

Mit gondoltok? olyan rossul esik nekem hogy nem engedi hogy vegyek neki ajándékot. Szeretem :( 20l


2016. febr. 8. 02:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tőled egy doboz gyufa sem kéne.

Szörnyű egy pitsa vagy,már megbocsáss.

Vagy inkább troll,így hajnali 4-kor a provokatív kérdéseddel? :D

Ha mindez igaz,amit leírtál, hagyd békén az embert,neki úgy teszel a legjobbat.

Mentsd meg saját magadtól!

2016. febr. 8. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van valami mentséged a viselkedésedre?
2016. febr. 8. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Zavar hogy ha pl utcán sétálunk megnéz más lányokat.

Előző barátom többször megvert, otrombán beszélt velem, és ez is bennem van.

2016. febr. 8. 05:07
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Megnéz más lányokat, ha téged ez annyira zavar,szólni kell neki,ha elég intelligens az ember,akkor visszafogja magát.

Előző barátod egy erőszakos paraszt volt?

Sajnálom. :(

Lezártad a bántalmazó kapcsolatot,mielőtt beleugrottál a másikba,vagy egymás után jött a kettő?

Gyerekkorod milyen volt?

2016. febr. 8. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Költőnő? ***** válasza:
Leírás alapján kategóriát tévesztettél, még ha esetleg korodból kifolyólag azt is hinnéd, hogy jó helyen jársz. Tinik viselkednek így, nem felnőtt emberek.
2016. febr. 8. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Az amit leírtál mutatja, hogy tudod milyen hibákat követtél el. nagyon durvákat és nem is keveset. Engedd őt el, mert ha egy csöpp esze is van, el fog kerülni téged. Te pedig menj el pszichológushoz, mert klinikai esetnek látszol. Egy új kapcsolatban próbálj meg normálisan viselkedni. Ez azt jelenti, hogy szeretet adj és ne rázd magad, mert semmi jót nem hoz.
2016. febr. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak nem egy guccsi táska volt? :D
2016. febr. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem volt szünet rogton kapaszkodtam a mostani exembe. O teljesen mas, sose bántott meg sem szavakkal sem tettel.

De az elozo baratom volt hogy elkabitott valami szerrel, ki tudja mit csinalt akkor. Volt hogy hozza vágott a szekrényhez, gyomron vágott, sajat házamban megütött, lehordott minden k* es hasonlo. Utana még fenyegetett hogy megöl, ramgyujtja a lakást ...miert elhagytam. Ha nem jon a volt baratom mai napig abban a kapcsolatban lennek. Ezert is bánom ahogy viselkedtem vele.

Nem vagyok szeretetre méltó:(

2016. febr. 8. 07:38
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem zártad le az előzőt,lelkileg megborulva mentél bele utána a következőbe,nagyon helytelenül.

Átéltél durva dolgokat,feltételezem részben annak köszönhető a későbbi viselkedésed.

Vagy előtte is voltak dolgaid?

Egyébként nagyon szomorú,mennyi pszichopata gyökér van,az ilyen elmebeteg,mint az exed,az ilyennek a sitten a helye.

Szerintem keress fel egy szakembert,komoly traumákat éltél át,lenne mit feldolgoznod.

A barátod meg tényleg jó ember lehet,ha még ezek után szóba áll veled.

Szerintem ő is örülne,ha pszichológushoz fordulnál,bár nem vágom hogyan áll a pszichológiához.

Szerethető ember lehetsz,csak szedd rendbe magad mentálisan,ez most a legfontosabb!:)

2016. febr. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyet, hogy visszaadod az ajándékot, utána meg visszakunyizod, ilyet nem illik csinálni. Proli gettó p.csa viselkedés. Visszadobálni ajándékot sem illik, de ha ezt csinálod, eszedbe ne jusson visszakérni! Ha meg utána nem vesz neked ajándékot, így jártál, ilyen embernek én sem vennék. Legfeljebb tanulsz belőle, mert most is csak mentegeted magad, és próbálod nekünk megmagyarázni, hogy miért mégis érhtető dolog a p.csás viselkedésed. Ha megnéz más lányokat, szakíts vele, de ne köpdösd le meg dobáld vissza az ajándékodat. Cigányok vagytok amúgy? Ott dívik az ilyne köpködős szülő előtt visítozós dráma...
2016. febr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!