Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális ha még nem volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha még nem volt csajom? 12/F

Figyelt kérdés

2017. dec. 8. 21:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
81%
Már lenni kéne vagy 3 gyerekednek. Húzzál bele.
2017. dec. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%

Most azt várod, hogy megdicsérjünk, hogy milyen erkölcsös, önálló férfi vagy, aki nem törődve kortársai véleményével, képes önmegvalósításba kezdeni, valamint az igaz szerelmet keresi, nem csak az egy éjszakás kalandokat?

Hülye kérdésre hülye válasz, fiam...így megy ez.

2017. dec. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem nem normális javaslom keress fel egy orvost a pszichiátrián.Ennyire ne nézd hülyének az embereket.Kamu kérdés egy unatkozó 30 évestöl.
2017. dec. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, itt nem fontos, hogy normális e vagy se, mert ezt nem mások döntik el.
2017. dec. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Figyu, én meg 15 vagyok és nem volt még komolyabb pasim, csak ilyen 'jaj, most járunk, hű-de-hú-de szerelem', aminek még az 1. csók előtt vége lett. Mindez volt 11 évesen. Azóta semmi, béna vagyok pasik felszedésében(tényleg ez a gond, nálam 100x rondább lányoknak is van pasijuk, meg 1000x szebbeknek is), ennyi idősen még ne aggódj ezen.

Bennem is dúlnak a hormonok, és dúltak már 10-12 évesen is, de hidd el, rohadtul ráérsz, akkor aggódj majd, ha 18-20 éves korodig semmi, mert akárki mond akármit, addigra már illene összeszedni egy kis tapasztalatot(szerintem).

2017. dec. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

bakker pár napja meg olyan kérdés volt hogy valaki 20 évesen legózik neked meg az a problémád hogy nincs bnőd.

azé ezek az eltérések kezdenek hatalmasak lenni egyes emberfajok között

2017. dec. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem normális.

Én 12 L vagyok és még nekem se volt.

2017. dec. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Akkor én 24 vagyok 2-er annyi idős, de nekem se volt még kapcsolatom.
2017. dec. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!