Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak én vettem észre, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vettem észre, hogy akik hegedülnek, azoknak tök szép válluk meg testtartásuk van?

Figyelt kérdés

an egy osztálytársam, aki már elég régóta hegedül, 7-8 éve kezdte. Rohadt jól néz ki, baromi jó teste, meg alkata van, pedig nem sportol semmit. Gondoltam szerencsés a genetikája.

Aztán ma voltunk egy komolyzenei koncerten és ott néztem, hogy a hegedűsöknek tök bomba válluk volt, a nőknek meg a pasiknak is. Szóval szerintetek a hegedű teszi a szép vállakat?



2017. dec. 11. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:

"Szóval szerintetek a hegedű teszi a szép vállakat?"


Nem.

2017. dec. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

És hányszor akarod még ezzel tele spamm-ni a főoldalt?

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerde..

2017. dec. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
bocsi, ez volt az utolsó, ide akartam először berakni, de kategóriát tévesztettem, és feltettem mégegyszer.
2017. dec. 11. 16:37
 4/6 anonim ***** válasza:
öcsém hegedül, szép a válla, de sportol is, inkább azért.
2017. dec. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A mi sulinkban van egy srác, akiről tudom, hogy hegedül, (persze biztos van több is) és neki tényleg elég jó válla van. Mondjuk igazából az egész srác elég jól néz ki. :D

Bár ő mondhatni sportol, tehát ez így nem számít.

2017. dec. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó, ha azt vesszük, az én kiszemeltem meg túrázik, de az mégse annyira sport. Nem egyesületben csinálja, meg én is elszoktam járni hétvégenként, de nem tekintem sportnak, bár, ha belegondolok, akkor az.:D
2017. dec. 11. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!