Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segítség, most akkor mit érez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, most akkor mit érez a fiú?

Figyelt kérdés

Gimi első évétől kezdve évfolyamtársak vagyunk, viszont ebben az évben kezdtünk el intenzívebben beszélgetni, ismerkedni. Nekem az elejétől tetszett, rajta nem igazán tudtam kiigazodni, mert bókolt, figyelmes ,megértő volt, de rengetegszer meg teljesen úgy éreztem csak haverilag tekint rám. Na már most, az történt, hogy én ezt a kis játékot meguntam, és bevallottam neki az érzéseim. Tudom, való életben kellett volna, de kikészített idegileg, szóval sajna gondolkodás nélkül leírtam neki. Azt mondta, hogy van egy dolog amit elég nehezen tudna szavakba önteni. 2 óra múlva írt, hogy ne haragudjak, csak barátjával vesézték ki a témát. Leírta, hogy én is bejövök neki valamilyen szinten,és sajnálja de betartja az aranyszabályt miszerint ugyanabból a suliból nem alakít ki szerelmi kapcsolatot lánnyal. Mondta, hogy ettől még beszélhetünk, de én nekem fogalmam sincs menne-e ez így...

Kérdések:

Most tényleg tetszem neki "valamilyen szinten", vagy csak nem akart megbántani, mert barátilag fontos vagyok neki?

Egyáltalán mit jelenthet a "valamilyen szinten"?

Lenne értelme továbbra is beszélgetni, és reménykedni, hogy hátha meggondolja magát? Vagy végleg hagynom kéne?

Plusz ez a szabály szerintem hülyeség, (persze tiszteletben kell tartanom) mert osztályból még megértem, de évfolyamból azért annyira nem kínos akkor sem ha szakítunk, mert még csak közös óránk sincs. Ebből következtetve nem tetszem neki eléggé ahhoz, hogy ennyit kockáztasson. Most akkor legyek türelmes, beszélgessek vele, vagy hagyjam.? Egyáltalán mi ez az egész?!

17/L



2017. dec. 12. 15:20
 1/4 anonim válasza:

Szerintem akkor beszélgess vele!

Biztos hallottál már olyat h azert nem szoktak egx sulibol part valasztani mert akkor vagy piszkálják vagy ha szakítotok akkor ott kéne néznetek egymást hosszú ideig.

Nekem az a véleményem hogy akkor maradj vele es beszelgessetek!

2017. dec. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha valakit tényleg érdekel a másik, akkor tojik az ilyen praktikusnak is gyenge érvre, hogy egy suli, blabla. A tetszésnek több szempontja van, bizonyos arány kell ahhoz, hogy az ember belemenjen egy kapcsolatba. Ha ez nem elegendő, akkor szoktak barátságok kialakulni nő és férfi között. Ezek amúgy változékonyak, nincs belebetonozva senkibe, hogy mit érezzen. Legyél szép, ellenállhatatlan, és ha nem ő, akkor egy még jobb fog beléd zúgni ;)
2017. dec. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm második válaszoló!:) Igazad van, az ilyen kifogások nem túl valóságteliek, az egyetlen dolog ami visszatartja, az az, hogy nem is igazán akar velem lenni...Én mindent megtettem, ha ő így dönt nem tudok vele mit kezdeni.
2017. dec. 14. 17:38
 4/4 A kérdező kommentje:
Jajj és az elsőnek is köszi!:D
2017. dec. 14. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!