Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit érez most irántam? Vélemén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez most irántam? Vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 7.-es vagyok és a fiú aki tetszik 8.-os. Már két hónapja köszönget ha meglát a szünetbe. Mindig rámír és ezt szeretem. Az egyik haverjának azt mondta hogy megfog ölelni. a haverja azt mondta hogy ugy sem meri. Na... megölelt. Egyik órán ramirt hogy Mit csinalok? En irtam neki hogy tési van és az öltözőbe vagyok mert nem akartam tesizni. Erre írja hogy oda jön hozzám. Oda is jött és egész órán beszélgettünk. Nagyon jó volt. De a másik osztálytarsamra is neha ráír és szünetbe megböki stb.. megírtam neki hogy tetszik nekem. Egyépkent mar küldött puszis emojit. És irta hogy azert nem jön össze velem mert túl kicsi vagyok hozza. De irta azt is hogy ha elballag akkor összejön velem. Most nem tudjam mi van. Vélemények?
2017. dec. 8. 00:22
 1/2 anonim válasza:
Tetszel a sracnak, de o se tudja hogy hogy mondja el mert ha még nem mondta akkor mas is tetszik neki akivel nincs lehetosege a suliidot eggyuttolteni.
2017. dec. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos hogy érez irántad valamit :) Egy helyen laktok? Miért nem hivod el valahova? A ti idősek közül sok srác nem meri meg tenni az első lépést. 19F
2017. dec. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!