Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érez irántam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menő manó43 kérdése:

Szerintetek érez irántam valamit, vagy csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés
Nos, van egy lány az osztályomban, aki tetszik. Mindketten tizedikesek (16 évesek) vagyunk. Kilencedik óta ismerjük egymást. Sokat beszélünk az iskolában, a fiúk közül velem beszél a legtöbbet. Neten már kevésbé sűrűn beszélgetünk (kb heti 2-szer). Viszont bármikor amikor az osztálytársaink szóvá teszik, hogy mennyire összeillünk, akkor mindig hárítja a dolgot a:"mi csak barátok vagyunk" szöveggel. De viszont amikor kettesben vagyunk (pl szünetben, vagy hazafele menet) akkor mindig olyan stílusban beszélgetünk, hogy csak egy vak nem néz minket szerelmespárnak. Mindig megnevettetjük egymást valamivel, és bármiről képesek vagyunk elbeszélgetni. Mivel nekem még nem volt ez előtt komoly kapcsolatom, ezért nem igazán tudom hogy mit érezhet irántam, mit kéne lépnem. Please help me!
2017. nov. 25. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelezted már felé valamilyen formában, hogy tetszik neked?
2017. nov. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még nem.
2017. nov. 25. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá;) ha nem is nyíltan kimondja, de célozza rá:)
2017. nov. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1es vagyok


Akkor add a tudtára, persze csak finoman. Azt úgyis látni fogod meg érezni, hogy vevő a dologra vagy csak kényszeredetten jóképet vág a közeledésedre, és menekülőre fogja-e a dolgot.

De ha úgy látod, hogy kényelmetlen neki a dolog akkor sztem ne erőltesd, mert veszítesz vele egy barátot, ami sokkal fontosabb mint egy kapcsolat.

33N

2017. nov. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!