Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a tanáromba?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanáromba?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és az iskolában van egy tanár aki valamiért megfogott engem... Gyönyörű, okos, a hangja is szép, és az ő tantárgyából szeretnék a legjobb lenni, és valami csoda folytán sikerült is eddig az osztályból a legjobbnak lennem ( az egyik tantárgyból amit tanit) ha tudom, hogy másnap látni fogom egyszerre igzulok, és vagyok boldog, a közelében pedig állandóan zavarban vagyok, alig bírok megszólalni. Sokan nem szeretik, mert bukásra állnak, de engem még sosem fogott meg ennyire senkinek a személyisége. Ez szerelem? Ha az akkor mit tegyek, hogyan legyek túl rajta? Lassan már minden nap rá gondolok, főleg ha egyedül vagyok, és néha a sírás is rám jön. De mégis, már az is örömet okoz, ha láthatom. Nem kéne ezt éreznem, mert ő egy tanárnő.

2017. dec. 13. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb mennyi idős?
2017. dec. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős?

Próbálj meg másra gondolni, ne rá és ismerkedj veled egykorú lányokkal, mert ha szerzel egy kedves barátnőt már csak velem fogsz törődni és nem fog érdekelni a tanár :)

2017. dec. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem ritkaság hogy egy diák szerelemnek hiszi a tanára iránti rajongást. És hogy mit tegyél? Tedd le a rózsaszín szemüveget, rá fogsz jönni hogy nem az akinek képzeled\fantáziálod a pasast. Okos? Gáz lenne ha tanár létére nem boldogulna az adott tárgyban jól. Szép? Oké, ahogy sokan mások is. De mi egyebet tudsz róla? Ismered, vagy csak hiszed hogy ismered?
2017. dec. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, a nőt.
2017. dec. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
A kulcsszavakaból azt veszem ki, hogy te egy lány vagy. Alapvetően nem túl jó, ha egy tanárba vagy szerelmes, főleg ha egy neműek vagytok. Rengeteg tanár-diák viszonyos botrányt hallok mostanában, szerintem nagyon szomorú ez a helyzet, de addig "jó" amíg plátói szerelem marad. Mivel még fiatal vagy ezért még formálódnia kell az ízlésednek, identitásodnak, és ha megismersz egy hozzád való fiút, hidd el, a tanárnéni repülhet.
2017. dec. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
20 és 30 év között lehet.. Igaz, hogy szép, de nekem elsősorban nem az tetszett meg benne, hanem az, ahogyan beszél, hogy okos, hogy mennyire segítőkész a diákokkal, és aggódó. Azért pár dolgot tudok róla, amiket az órán elmondott. A kinézete az már csak egy plusz.
2017. dec. 14. 05:32
 7/8 anonim válasza:
100%
Én is voltam szerelmes a tanárnőmbe. Csodálatos érzés volt. :"))
2017. dec. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

Igen, szerelmes vagy belé. Szerintem a szerelemnek ez a legtisztább, legerősebb és leggyönyörűbb formája, ami abból fakad, hogy felnézel rá, mint elérhetetlen és számodra tökéletes személyre, az eszményi "nőre", akit a most formálódó személyiséget keres és elkezdett kívánni. A tanárnőd az, aki a "nő" fogalmát betölti, és ezért érzed úgy, hogy örömet okoz, ha látod, nem mersz megszólalni, zavarban vagy a közelében. Ha meg nem látod, a sírás kerülget. Eszményíted, mert a legalapvetőbb női tulajdonságokat látod benne (aggódás, szépség), ami ráadásul intelligenciával és szépséggel párosul. Ez heves rajongássá és imádássá nőtt benned.


A beteljesült, "igazi" kapcsolatok is szépek, de valahogy az már nem ez az intenzív, perzselő, forgószél-szerű érzés. Ilyet soha nem fogsz többet nő iránt érezni, akikkel majd lefekszel. Azok egyenrangú kapcsolatok, partnerek lesznek, ezért nem leszel úgy zavarban, és nem lesznek eszményképek, mint a tanárnőd, aki viszont feletted áll, és távolról imádod. Ezért ez a legtisztább szerelem, mert semmi nem bírja bemocskolni, de beteljesülni sem fog, csak a kín marad, hogy édes az érzés, és állandóan hiányzik, de ugyanakkor kínoz a beteljesületlensége. Ez okozza az érzéseid heves intenzitását, ami a beteljesült szerelmeknél már nem lesz meg.


Mit tudnál tenni ellene? Őszintén szólva, semmit. Idővel vagy elhalványul a dolog, és kiderül, hogy csak fellángolás volt, vagy pedig nem és csak rosszabb lesz (és majd csak akkor felejted el, ha kijártad az iskolát). Tudatosan szerintem nem igazán tudsz mit tenni. Max. azt, hogy ismerkedsz a korodbeli lányokkal, és ha összejön valami, az eltereli a figyelmedet a tanárról. Ez az ésszerű, és talán az egyetlen lépés.

2017. dec. 27. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!