Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szerelmes vagyok egy volt tanáromba? Többi lent.

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és 10 éve ismerem a volt tanárom aki az időm volt és az edzőm merthogy tesitanár. És az idei tanév félévétől vissza járok mert ott dolgozom le a kötelező közösségi szolgálatot. És hetente látom. Nem tudom kiverni a fejemből és nagyon jó viszonyban vagyunk. 46 éves. Mit tegyek?

2017. febr. 10. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Apakomplexus?
2017. febr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Abszolút. 10 éve elváltak a szüleim és apámat nem nagyon érdeklem.
2017. febr. 10. 19:43
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogy próbáljak úgy viselkedni vele hogy ne tűnjön fel?
2017. febr. 10. 19:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Aucs
2017. febr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Először is. A ti korosztályotok nagyon külömbözik, így mind2nek külön-kulön igènyei vannak. 46 Èvesen ő a petting-et nem fogja napi szinten csinálni. Szex kell. Másrèszt gondolj bele ha sikerul neked elérni, hogy eggyüttlegyetek te boldogtalan leszel. Mert okèn hogy szerzel 30 év boldogságot viszont hamarabb meghal mint te igy neked nehezebb lesz párt találni mert ugye akkor eretebb leszel. Én asztmondom, hogy verd ki a fejedből
2017. febr. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

belegondolva sajnálatos de az utolsó válaszolónak a véleménye a leghelyesebb, nem vagytok egy korosztály s ebből még kellemetlenségek következhetnek, én is voltam szerelmes s volt példa rá hogy elkellet felejtsem,

hidd el jön majd egy másik fiú s akkor könnyebb lesz :)

2017. febr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!