Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszettem neki, hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszettem neki, hogyan találjam meg?

Figyelt kérdés

Amikor sétálni vittem a kutyusomat pont szembe jöttek velem páran és volt köztük egy lány aztán észrevettem, hogy miközben a többiek beszélgettek stb ő engem nézett, én is néztem őt és teljesen elmélyedtem a szemeiben.

Szerintetek szimpatikus lehettem neki? Szeretném megtalálni és kideríteni ezt, de nem tudok róla semmit csak, hogy a buszmegálló felé ment és abból az irányból ahonnan jöttek ott 2 suli van, szóval valószínűleg ott jár valamelyikbe.Én másik suliba járok,messzebb attól a kettőtől.Mit csináljak? Esetleg járjak minden nap arra amerre láttam őt?



2017. dec. 14. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszer láttad, miért olyan fontos? Lehet csak a kutyád nézte.
2017. dec. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a kutyám nem ér a fejemhez :D elég kis kutyus és eléggé lefelé kellett volna néznie ahhoz, láttam, hogy engem néz
2017. dec. 14. 23:21
 3/4 A kérdező kommentje:

mivel én is őt néztem végig, ezért láttam, szóval ilyeneket ne írjatok,hogy a kutyát nézte.

azért fontos mivel ilyen még nem volt eddig,hogy ennyire megfogott a tekintete és a szemeibe néztem valakinek, csak aztán annyira elmélyedtem a szemeiben mint írtam és nem tettem semmit :/ annyira jó érzés volt,szeretném még látni

2017. dec. 14. 23:24
 4/4 anonim válasza:
100%
Szerintem járj arra gyakrabban,hátha ott lesz. Sok sikert :)
2017. dec. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!