Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem reagál semmit? Nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem reagál semmit? Nem is tetszettem neki, csak bemagyarázom magamnak?

Figyelt kérdés

Két éve láttam utoljára egy srácot, akkor szemezgettünk. Mikor álltam,egyszer tetőtől talpig végigmért. A szemezéseket én kezdtem, ő mindet viszonozta,utána ő kezdett el rám köszöngetni, bármikor megláttuk egymást, már vártam,mikor fog köszönni nekem, és akkor mindig összemosolyogtunk,többször észrevettem, hogy fel akarja hívni a figyelmem,figyel.Mindig csak akkor mert köszönni,ha kettesben voltunk. Egyszer le is szólított, hogy ismerős vagyok neki valahonnét. Most találtam rá Facebookon ( 2 évre), visszajelölt ugyan, de nem ír, nem is érdeklődik. Lehet,nem is tetszettem neki, vagy már simán nem érdeklem,nem emlékszik?

Szerintetek?

17/l


2017. júl. 30. 18:36
 1/3 DollarDog ***** válasza:
2 év alatt bármi történhetett vele :D ezalatt azt értem lehet azóta van már barátnője! Esetleg ha ő nem lép akkor lépj te és irj rá és kérdezd meg egy kis beszélgetés után hogy érdekled e őt még! :D
2017. júl. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
írj rá te, ha sok ismerőse van 1000+ akkor nemhiszem hogy azért jelölt vissza mert ismer, és mért hagytad ezt két évig passzki? lehet van valakije, de próbáld meg, írj rá :D
2017. júl. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem írj neki:) az alapvonzalom megvolt köztetek, és ez mindenképpen pozitív. Egy próbát megér, beszélgethettek egy jót. Nincs vesztenivalód:) Véleményem szerint érdekelted nagyon is, csak lehet, hogy nem biztos benne, hogy te jelölted be. Sok sikert:).
2017. júl. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!