Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mik a teendők ilyenkor? Hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a teendők ilyenkor? Hogy lehet megmenteni ezt kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nagyon szeretek akivel másodszor jövök össze azzal hogy először tévesen szakítottunk, félreértés volt az egész.Mások hazaudtak neki rólam és avatkoztak a kapcsolatunkba így 2 hét után vége lett.Most újra összejöttünk és megigérte hogy ki fogunk tartani egymás mellett,és hogy gondolkozott és rájött hogy szeret,megbeszéltünk hogy még nem hozzuk nyílvánosra hogy ne avatkozzon senki a kapcsolatunkba. Élőben nagyon odavagyunk egymásért,fél órát csókolóztunk, ölelkeztünk, engedte hogy megfogjam a fenekét egyszer.Mindenben van érzelem.Nagyon nagy a vonzalom,a vágy egymásért, a kémia jól működik.A lány viszont sokat hazudik és sok kifogása van mindenre.Nem érdekel ha másnak hazudik csak nekem ne hazudjon. Elmondtam neki ha valamit nem akar akkor mondja hogy nem akarja és ne keressen kifogást. Viszont van egy elég nagy probléma. Amikor elvállunk egymástól élőbe onnantól valahogy vége az egésznek,nem negy a kapcsolat,kezd az egész kihűlni. Nem megy a chatelés sem,de sem a telefonálás nagyon.Gyorsan letudjuk 5 perc alatt és annyi.Valahogy nagyon nagy a külömbség. Mintha azt akarná hogy minél előbb vége legyen.Mindig mennie kell.Mintha szigorúan be akarná tartani a napi 5 percet.Nekem ez azért rossz mert én hozaászoktam hogy rengetekget beszélgetek az emberekkel neten keresztül,és szomorú hogy a barátnőmmel.csak 5 percet tudok.Hétfőn találkoztunk utoljára de távol érzem magam tőle. De én sokkal többet várok tőle, legalább 1-2 óra beszélgetés neten ha nem vagyunk együtt.Félek hogy elidegenedünk így egymástól.Ki van hűlve az egész,úgy érzem csak fellángolás volt. És a következő talikor ami holnap kell legyen, újra fel fog lángolni a szerelem majd elköszönés után kihűl.Nagyon nagyon szeretem és nem akarom mégegyszer elveszíteni,ő a mindenem.Írtam neki egy 4 szakasos szerelmes verset sajátot amit felolvasok neki és veszek neki egy csokit vagy egy szivet amin írja a nevét vagy bármit. Előben meg szeretném vele beszélni a dolgokat,és változtatni hogy ha lehetne többet beszéljünk ha külön vagyunk. Ha nem lehet akkor meg inkább ne is beszéljünk,csak maradjanak a talik.Ha keveset beszélünk úgy érzem ront a kapcsolatunkon. Mert én általában hisztis és ideges vagyok és mindig kérdezgetem hogy mért nincs rám ideje. Vagy hozzászokok a napi 5 perces beszélgetéshez és megpróbálok higgadt maradni? Vele akarok maradni mindenáron,próbálkoztam más csajoknál de mindig is őt szerettem. Hogyan menthető ez a kapcsolat? Mik a teendők? 20 éves fiú vagyok a lány pedig 17
2017. dec. 14. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez elég egyszerűnek tűnik.

Te:

- nagyon szereted

- visszafogadtad miután kidobott 2 hét után

- őszinteségre buzdítod

- pár nappal az utolsó találkozás után már azt érzed, hogy nem vagytok elég közel

- sokat szeretnél beszélni vele

- romantikus gesztusokkal készülsz

- meg akarod beszélni a dolgaitokat


Ő:

- kirakott csak mert mások hazudtak rólad

- "rájött, hogy szeret" (vagy hogy menő 17 évesen 20 éves pasival lenni)

- titkolni akarja, hogy újra összejöttetek

- sokat hazudik

- kifogásokat keres

- nem keresi a társaságodat, csak személyesen

- leráz, ha telefonon keresed


Összefoglalva: itt vagy te, aki a leírtak alapján tényleg szereted, megbocsátasz neki mindent, és kapcsolatot szeretnél. Meg itt van ő, akinek elég volt, hogy hazudtak rólad neki ahhoz, hogy kirakjon, egyfolytában hazudik és kibúvót keres minden alól, és csak akkor kellesz neki, ha meg tudod csókolni, meg letapizod.

Szóval szerintem arról van szó, hogy ez a lány kihasznál téged. Ha ez így van, akkor zárd ki az életedből és felejtsd el, mert biztosan találsz olyan lányt majd, aki nem kihasználna, hanem hálás lenne az égnek érted, hogy vagy neki. Szerintem ő nem az a lány. Úgy gondolom, hogy neki te játék vagy.

Semmit, amit írtam, nem azért tettem, hogy bántsalak téged, vagy őt, csak őszinte voltam, mert csak az segít igazán. Minden jót a továbbiakhoz!

2017. dec. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ma fog kiderülni hogy betartja e az igéretét. Mivel megigérte hogy péntek szombat,vasárnap együtt leszünk.Ha ma nem fog eljönni, holnap lesz az UTOLSÓ esélye nálam. Ha ma nem jön el, holnap estig lesz ideje meggondolni magát véglegesen.És ha elhagy nekem akkor ne jöjjön vissza 1 hét múlva hogy "jajj mégis szeretlek".Adtam neki esélyt nem is egyet,ha nem becsüli meg,nem érdemel többet.Mert 1 nap alatt találok másik lányt komoly kapcsolatra és onnantól nincs visszaút. Ha nem jön akkor én befejeztem vele minden kapcsolatot, tiltom mindenhonnan.Ha pedig ma találkozunk akkor úgy érzem hogy MINDENT meg tudunk majd beszélni és szebbé tenni a kapcsolatunkat.
2017. dec. 15. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!