Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan lehet megmenteni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megmenteni egy ellaposodott kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Másfél éve együtt vagyunk a párommal és nagyon ellaposodott a kapcsolatunk. Szerinte semmi baj, én viszont nem így érzem. Ő dolgozik, 25 éves, én pedig 19 éves lány vagyok, aki nagyon szeretetéhes. Az anyjáékkal él együtt, de nem azért mert nem tudna elszakadni, csak náluk ez hagyomány, hogy együtt élnek a generációk. Egy darabig távkapcsolatban éltünk mert 100 km-re lakunk egymástól, de mivel most érettségiztem úgy intéztem hogy a közelébe menjek továbbtanulni. Most nyáron pedig ott dolgozom a környéken. A probléma a következő: a párom hazajön a melóból, befekszik az ágyba, tv-t néz talán egyszer megölel majd alszik is. Én megértem hogy ő fáradt tényleg. De ő meg nincs rám tekintettel hogy odafigyelésre vágyom. Próbáltam vele beszélni erről, azt mondta legyek rá tekintettel. Pedig nem annyira megerőltető a munkája, egész nap ülnie kell. Akkor tud csak szeretgetni ha szexelni szeretne. Hétvégeken meg menjünk el az ő hobbijának hódolni, teljesen eltipor.. de nagyon szeretem és nem lennék képes otthagyni.. szerintetek?
2015. jún. 25. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi a hobbija? FONTOS
2015. jún. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Biciklizik. 30-40 km az rövidtáv nála, csak dombos vidéken, én meg ezt kész szenvedésként élem meg.
2015. jún. 25. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!