Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van esélye egy olyan srácnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye egy olyan srácnak akinek otthon rengetek nem megszokott állata van? Gondolok itt pókokra, kígyókra és más olyan állatra amit nem mindenki ismer vagy szeret. Esetleg hol találok ilyen lányt?

Figyelt kérdés
2017. dec. 15. 16:21
 1/4 anonim válasza:

Apámnak 8 madárpókja, 10 skorpiója, 1 leguánja meg két kaméleonja (plusz halak) voltak amikor összejött a totál állatellenes nevelőanyámmal, aki MINDEN létező élőlénytől irtózik aki nem ember. 20 éve vannak együtt, szóval olyannal is működőképes lehet aki ezeket nem csípi.


Ismerkedj a terraplázán :D

Vagy ilyesmi oldalakon pl madárpókos, kígyós oldalon.

Engem talált meg egyszer kétszer velem hasonló (állat iránti) érdeklődésű fiú fb csoportokban de vagy nem vették figyelembe hogy a párom nem örülne ha elmennék vele kávézni, vagy az ország két végében laktunk egymástól.

Szóval azért találni ilyet is, olyat is. Hidd el, a lánynak is lehet olyan rigolyája amit te fogsz nehezen elviselni, ilyenkor jön az alkalmazkodás :)

2017. dec. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akár...:)
2017. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én imádom a hüllőket de a bogaraktól,rovaroktól... nem félek tőlük...hanem nem az én műfajom
2017. dec. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, nekem is csomo allatom van, szamomra ez egy pozitivum.
2017. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!