Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem ennek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem ennek a lánynak?

Figyelt kérdés

Új suliba mentem idén és már az első hónapban felfigyeltem egy lányra. Ő is rám és állandóan bámul, valamikor jobban valamikor kevésbé. Van hogy a barátnői oldalba bökik és rám néz, mosolyog néha picit de úgy tűnik hogy nem annyira mer. Együtt van délutáni sportunk és a múltkor direkt arra ült le ahol én voltam, és végig nézett egész órán, meg hogy mit csinálok.

Átlagos lány, alacsony, nem vékony, igazából pont jó. Mindig nevet és sok emberrel jóban van. Nekem tetszik, de nem tudom mit csináljak? Hogy közeledjek?

Feltűnt az is, hogy elég sok fiúbarátja van, de állítólag nincs senkije.

Szerintetek? 18/F



2017. dec. 15. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ezek alapján egyértelműen bejössz neki! :)

ha a barátnői bökdösik, az általában mindent elárul... :D

2017. dec. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pfff eza csaj az eltitkolt iker testvéremxD

De am szerintem bejösz neki

2017. dec. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy bejössz neki :D Menj oda hozzá és kezdj vele beszélgetni biztos örülne neki :)
2017. dec. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!