Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan viselkedjek, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek, hogy észre vegye most valami más?

Figyelt kérdés

Nagyon bonyolult a story a lényeg, hogy mindig nézni szokott egy srác tudom, hogy érdeklem, de mégsem lép.. Megyek bulizni és tudom, hogy ott lesz.

Azt tanácsolták, hogy próbáljam meg azt mutatni felé, hogy egyáltalán nem érdekel már meg, hogy milyen boldog vagyok..

Szerintetek ez jó ötlet?

Ha jó ötlet, hogyan csináljam? Nem bírom ki, hogy ne szemezzek vele.

Meg mi van ha ez által már ez sem lesz?

Szerintetek mit tegyek?



2017. dec. 16. 04:24
 1/2 anonim válasza:
Fiú.... Lépj te, ő nem fog soha.
2017. dec. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha ilyen a srác, és nincs senkije mellé és tényleg érdekled, akkor ez hülyeség. Ezt az olyanoknál kell bejátszani, akiben biztos vagy, hogy akar.

Szerintem neki csak valami bátorítás kéne. Inkább ha egyszerre veszítek a piát akkor kezdj el vele beszélgetni. Aztán ha kialakul valami, akkor tényleg érdekled, ha meg nem, akkor nem.

A lényeg, hogy ne legyél visszautasító!

2017. dec. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!