Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonévesen még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesen még nem volt barátnőm, úgyhogy úgy gondolom, hogy engem nem is lehet szeretni. Hogy viselkedjek úgy, hogy ezt ne vegyék rajtam észre?

Figyelt kérdés
2013. dec. 7. 13:24
 1/10 anonim válasza:
37%
Sehogy. Biztosan ronda vagy, és ezért nem kellesz a csajoknak. Próbálj meg berendezkedni a magányra.
2013. dec. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tudnák én neked csajt szerezni. Nem hiszem,hogy 1-et nem tudsz találni a millióból...
2013. dec. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

1# vagyok.


Ezt most kinek írtad?

2013. dec. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"úgyhogy úgy gondolom, hogy engem nem is lehet szeretni."

Na és akkor meg mi van?

Ennyi nyomorult kapcsolatfüggő van ebben a mai világban?

Nekem se volt még barátnőm és 2(de lehet,hogy 1 is elég) kezemen megtudom számolni,hogy hány ember szeret.Na de ki nem szarja le?

2013. dec. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 LeftBehind ***** válasza:
4. Bocs (tényleg k..rvára sajnálom),de nem hiszem hogy sokan tudnának azonosulni valakivel akinek "Csillámszőrűkanláma" az internetes neve.
2013. dec. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lama-val (bocsi :)) ertek egyet. Nekem se volt meg pasim, es voila, elek, normalis vagyok, es imadok szingli lenni. Sose fogom megerteni, miert a kapcsolatok szama alapjan itelkezünk az emberek felett...-.-

22L

2013. dec. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nahát, csillámkanláma.. igazad van.
2013. dec. 7. 15:02
 8/10 anonim ***** válasza:
#5:Egy viszont mégis akadt.:D
2013. dec. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 LeftBehind ***** válasza:
Akkor csak én vagyok a hülye (szokás szerint),ne is foglalkozzatok velem.
2013. dec. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem keveset vagy olyan helyen ahol lányok is vannak. A gép elött töltöd a szabadidőd nagy részét. Mondjuk manapság már ott is lehet csajozni. A neveltfiam nem rég letöltött egy csajt a netről. A Facebook-ról. ;)

Szóval így is lehet. Komolyra fordítva, azt tanácsolnám, hogy keresd az alkalmat, menj olyan helyekre ahol van lehetőséged ismerkedni. Ne félj megszólalni, ne majrézz a visszautasítástól, mert nem számít. Pecázni kell sokat, oszt előbb utóbb, bekapják a botodat...Ööö,..horgodat. ;)

2013. dec. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!